Alte știri din fotbal
Fostul antrenor al lui Mititelu e cu ochii pe Superliga și e convins: „O minune să prindă play-off-ul”
0
Îi anunță plecarea lui Zeljko Kopic de la Dinamo în vară: „Am vorbit cu mai multe cluburi”
2
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
3
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Știri din fotbal internațional
Dimarco, mărturisire după victoria zdrobitoare cu Pisa: „Am dispărut de lângă prieteni”
0
Cristi Chivu a venit în fața jurnaliștilor și a explicat mutarea care a dinamitat meciul: „O să îl apăr mereu”
0
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Vrăjeală multă la duduia
Băi băeți, noi întzelegem că e pauză competițională, ne pregătim în felul nostru de liga campionilor cu edi și gashka lui, dar voi ați schimbat complet registrul. Alte sporturi nu mai sunt sau v-ați reorientat spre viata personala??? Ioana Popescu, Brigitte Sfăt, Romina lui Pietro sunt câteva din "divele" care sunt foarte importante pentru voi sau, pe românește, toate *** sunt prezentate ca modele în viața. Ar trebui să vă schimbați numele în ***. Sper să citească asta și nea Ovidiu (Ioanitoaia).
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Grav matusa, daca pana la anii tai nu ai aflat ca a fi femeie o o virtute si nu toate persoanele de sex feminin sunt obligatoriu si femei. Ghinion! al cui? Al tau! :D
Până la urmă viața tine de destin și numai de el. Altfel nu-ți poți explica cum așa exemplare total inutile, și providenței și societății, pot ajunge prin nimic sa ducă o viață fără griji. Totul e făcut să nu înțelegi nimic. Păcat că pentru a a ajunge la concluzia asta dură în 89 au murit oameni pentru o lume mai dreaptă. Ce iluzie!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai draga,dar si in Romania FEMEILE sunt respectate ! Sfat oasele nu prea !
Cristina *** ce sa scrie si ea...scrie de ce se pricepe, de florin pastrama, de florin salam..."metrosport" nu?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Parca noi nu stim cat sunt de respectate femeile in lumea musulmana ,vrajeala de pompieri !
Hahahaha....
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.