Alte știri din fotbal

FRF, anunț de ultim moment » Când pot fi achiziționate ultimele bilete pentru meciul San Marino - România
0

De departe de casă, „Fachirul” Niki Dumitriu face un apel către suflarea rapidistă: „Opriți-vă!”
1

Gigi Becali a văzut lista lui Mircea Lucescu și a reacționat: „El e cel mai bun din România!”
4

Selecționerul Bosniei, pus în gardă înaintea meciului cu România: „Trei pași înaintea noastră”
0
Știri din fotbal internațional

Franța, în alertă! Ce pregătesc ultrașii la derby-ul PSG - Marseille
0

Lovitură reușită de un proprietar de club din Premier League » A câștigat incredibil, pornind cu cotă 100-1!
0

Pique a izbucnit în lacrimi în instanță: „În altă țară mi-ar fi ridicat o statuie!”
0

În ciuda sezonului dezastruos, Guardiola mai are și motive să zâmbească » Veste uriașă primită de Manchester City
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
si daca nici navratilova nu are gusturi la femei :))
Williams este o cauza pierduta!La tupeul,ingamfarea si aroganta ei incomensurabila,nu ai ce sa-i faci!Aici este si o chestiune de educatie,capitol la care dansa este extrem de deficitara!Ego-ul ei este direct proportional cu tonajul si dimensiunile infioratoare la care a ajuns!Jigneste tenisul prin simpla ei prezenta,absolut dizgratioasa!
Arbitrul a aplicat regulamentul. Indiferent de numele celor de pe teren. Eu sincer ma mir ca Williams a mai stat pe teren in secunda 2 dupa ce l-a facut hot si mincinos pe asta…
daca ii vorbea cineva Serenei cum a vorbit ea arbitrului...ajungea la inchisoare.
Discriminarea pozitiva nu se pune! :-)
A primit amenda $17,000. Domnul (sic!) Nastase a avut un comportament mult mai vulgar, si a primit amenda $10,000. Daca asculti cu atentie dialogul dintre cei doi Serena spune cam asa: mi-ai furat un punct deci esti un hot! Deci a dat o mica nuanta. Nastase nu, le-a injurat pe alea efectiv ca la usa cortului. Si el ca si Serena au fost niste tenismeni extraodinari, insa asta nu justifica un astfel de comportament. Insa pe de alta parte ce vrei sa le facem?! Sa ii jupuim?! Cred ca amenzile sunt pe masura faptei, pana la urma sumele sunt considerabile, iar regulamentul si amenzile ITF sunt pt toti jucatorii de tenis nu doar pt cei milionari, asa ca nu ar fi putut sa o penalizeze $1M doar pt ca era Serena.
Naomi a castigat finala pe merit. Serena s-a simtit neputincioasa, dar a vrut toata atentia de partea ei, si atunci a facut circ. WTA drege busuiocul si vorbeste de optimizarea regulamentelor... In mod normal, presa ar fi trebuit sa vuiasca despre performanta lui Naomi Osaka, la numai 20 de ani. Cand colo, se dezbate circul facut de Serena, fiindca ea are 36 de ani. Asta nu e discriminare de varsta?!... Pacat!
Foarte urat din partea publicului#elevat# american si a Serenei. Serena nu pateste nimic dupa comportarea ei mizerabila ?
Trebuia SI suspendata vreo 3 luni. Asta o putea ustura, nu amenda - aia sunt bani de seminte pt ea. Daca as fi C Ramos as face apel. El a fost jignit acolo.
Daca nu o penaliza era la fel de mare scandalul? Se făcea asa mare tam-tam pentru ca Osaka a fost nedreptatita.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.