Alte știri din fotbal

Răzvan Burleanu a prezentat bilanțul administrativ al anului 2024: din ce au fost obținuți cei mai mulți bani
0

Formația pregătită de Cristi Pustai își modifică denumirea, primește noi finanțări și atacă promovarea: „O instituție de referință!”
0

Fost campion al României: „Sper ca pe viitor să nu mai avem parte de aceste echipe în play-off”
0

Farul - Poli Iași, meciul zilei în play-out » Echipele probabile pregătite de Hagi&Miriuță + statistici și cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional

De nicăieri! Tunisienii anunță că Laurențiu Reghecampf a fost DEMIS
0

Dan Șucu și-a început turul de forță cu o victorie » Urmează FCSB - Rapid
0

Dezastru! Cum arată Viola Park » Tavane căzute, birouri inundate! Se mai joacă Fiorentina - Juventus?
0

Rechemat la Seleçao, Neymar a declarat forfait! » Cine l-a înlocuit + Ce adversar al lui FCSB ar putea debuta!
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
nu te puteai abtine sa nu scri o tampenie!
Excelenta ideea, se vede ca tenisul are conducatorii de care are nevoie pentru a redevenila cotele de interes de care avea nevoie, sportivii, sponsorii, suporterii aveau nevoie. Doar fotbalul a ramas o zeama care s-a tot lungit si s-a lungit ca sa para mai atractiv dar nu in asta consta cresterea interesului ci in concentrarea valorilor inca din startul competitiilor.
...foarte bine ...si sa se elimine controalele anti doping ...
E vorba de bani, vor sa stoarca mai multi. Nu e ceva in beneficiul jucatorilor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.