Comentarii (62)
1823450594385051
Cristan Schwartz  •  05 Iulie 2019, 23:00

Fabuloasa copila,ce meci am putut vedea ! O noua stea a tenisului..la 15 ani e milionara deja numai din sponsorizari,a preferat sa semneze cu New Balance in defavoarea celor de la Nike,New Balance oferindu-i o suma mult mai mare pentru a-si vinde imaginea,mai face reclama si pentru HEAD ! Federer a luat-o sub aripa lui protectoare si i-a obtinut un contract cu Barilla, firma de paste care i-a bagat in cont 40 mil. de dolari timp de 5 ani facand publicitate pentru ei ..Va avea viata grea Halep! Pustoaica Coco are un mental de fier!Si un viitor stralucit!

mplttev
mplttev  •  05 Iulie 2019, 22:46

O rupe Simona! Îi scoate tenisul din cap!

dakesis
dakesis  •  05 Iulie 2019, 22:23
Postat de Costel Tudor pe 05 Iulie 2019, 22:20

Asta are 15 ani cum sunt eu popa !!! Forța pe care a etalat-o in ultimul meci este anormala pt. o fetița de 15 ani !!! *** ???

ta cu tamaie in meciul urmator, parintele, ca e de rau...:)

dinamo_fan
dinamo_fan  •  05 Iulie 2019, 22:20

va dau tema de cercetare. uitati-va la pustoaica asta azi si sa vedeti in 3-4 ani ce muschi o sa aiba pe ea. abia acum incepe "vitaminizarea".

1618597915124142
Alexandru Chis  •  06 Iulie 2019, 05:24

Hercog s-a batut singura! Cu un prim serviciu inexistent si cu un psihic caracteristic uneia care nu stie sa inchida un set si implicit o partida, Polona a fost incapabila sa-si stapaneasca trairile sufletesti si sa transeze partida la scorul de 5-3 in setul doi, pe sericiul propriu. Ravenirea acestei Cori nu este de bun augur pentru Simona intrucat publicul va fi preponderent de partea tinerei jucatoare din SUA.

106773433522190
Marcello Kazan  •  06 Iulie 2019, 04:57

Alt BALAUR in tenisul feminin...

mutu57
mutu57  •  06 Iulie 2019, 03:22

Dupa ce am vazut azi ca poate cu Azarenca, Simona nu poate pierde la Gauff decat daca se bate singura cum a facut-o Hercog. Gauff poate deveni puternica intr-o zi, dar acum nu are maturitatea necesara. (Imi aduc aminte, Melanie Oudin ajungea prin sferturi de finala la US open la varsta de 17 ani - iar acum nu mai e nici in primele 400 din lume.)