Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
O fi asa, nu zic nu. Dar fotbalul e sportul rege, iar cei doi sunt cei mai cunoscuti fotbalisti. Ma refer la cei ramasi in activitate. Practic, cine nu ii iubesc, cel putin ii urasc sau sunt indiferenti fata de el. Pana si bunica-mea, care nu avea nicio treaba cu fotbalul, il stia pe Ronaldo.
Nu știu dacă ești conștient ce influenta a lăsat omul asta. Retragerile lui Messi și Ronaldo nu se vor compara. Vor fi evenimente mari, dar nu se vor compara cu ce a însemnat Federer.
Multumesc, Roger! Tenisul te-a facut mare dar si tu ai dus acest tenis sus. Sus. Sus. Drum bun in viata, Roger!
tu cu care echipa tii? cu vitan barzesti din liga a 2-a? cu cs-ul din liga a 3-a sau cu echipa lui badea din liga a 4-a care detine palamresul? ha ha ha. im lovin it.
nu doare chiar așa tare cum doare ipocrizia, se pare că ipocrizia doare mai rău, vezi cum plîng cei doi eroi...asta nu înseamnă că nu sînt doi dintre cei mai mari sportivi ai lumii, da de aici și pînă la plînsete de babe îi distanță cam mare...acuși o să mergem să le pupăm moaștele
amu putem să ne rîdem un pic de ipocrizie?...vezi că tătă lumea plînge în bluze pe care scrie Europe, dăcît numa Rafa plînge de zor etalîndu-și ditai Nike-ul de pe tricou...da promit să nu-i mai ironizez pe ăștia sanctificați, e sensibili ei, o să-l ironizez numa pe Nole nevaccinatu, de ăla îi voie să zici orice
Incredibil, cu greu îmi pot stăpâni la lacrimile.
Ăsta este tipul de hater clasic de pe internet. La o știre în vogă vine și lasă o răutate, doar ca apoi toată lumea să-i răspundă iar el să se simtă important. Și pe Facebook și oriunde pe internet, la orice știre vezi tipul acesta de oameni, de hateri, care lasă tot felul de răutăți în comentarii ca apoi să-i răspundă zeci de oameni. Așa este că acum ești mai fericit și împlinit, hatere? Că toată lumea te-a băgat în seamă și ți-a răspuns? De parcă Federer sau Nadal ți-au furat ție banii din buzunar. Banii pe care i-au făcut, i-au făcut prin foarte multă muncă și nu i-au furat de la nimeni. Dar răutăcioșii și frustrații nu acceptă niciodată că cineva poate face bani mulți prin multă muncă.
Uite și un FC Fcsbist cu iq bunicel ținând cont ca totuși e un FC Fcsbist
Imaginati-va ce o sa fie cand se vor retrage Messi si Ronaldo. Mie mi-ar place sa se retraga in acelasi timp si sa joace ambii intr-un meci de retragere. Iar legat de saracia de mai jos cu "ireal cum plîng multimilionarii..." e doar genul ala de saracie frustrata care peesha ochii la adresa celor care chiar au realizat ceva in viata. Va recomand sa ***, ca sa aiva ce intinde pe ele dimineata. In rest, ignorati-l.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.