Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
"Halep va fi principala favorită la turneul de la Bucureşti. Monica Niculescu, Patricia Ţig, Andreea Mitu şi Elena Gabriela Ruse, Georgia Andreea Crăciun, şi Ioana Mincă." Asta e din categoria : completati voi restul frazei, ca noi nu ne mai obosim sa scriem
Mai bine du-te, *** si fa-ti copiii aia 3 de care zici ca ai atata nevoie, cat esti tanara si lasa tenisul de top, ca nu e de tine, e clar ! La Olimpiada n-o sa-ti simta nimeni lipsa, iar drapelul Romaniei poate fi purtat, mai degraba, de cineva care chiar merita. Nu e cazul tau.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ha, ha, halep... Inca nu ati realizat ce fel de sportiv, ce el de om este ? Din puncul ei de vedere olimpiada nu este o certitudine... A descoperit nu stiu ce virus inventat. Ma minunez de atatea inventii si motive nationale. Sportivii participanti la olimpiada vor avea parte de cele mai atente favoruri, de la cazare, transport, mancare. Si e normal... Pun pariu ca nici un sportiv nu va fi infectat cu virusul zika sau alti virusi. Adevarul este altul: Halep a conditionat participarea la Olimpiada de *omul cu drapelul*. Ea vrea sa-i fure aceasta onoare Cristinei Neagu, intr-un an in care Halep e in cadere libera. In alta ordine de idei, intreb: Tecau participa la Olimpiada? Stiu ca DA, ca Tecau nu are fite si aburi in cap, iar Halep il va mai incurca o data pe Tecau. Pe lumea asta exista si cinste si corectitudine nu doar egoismul si individualitatea, in sensul URAT al cuvantului. Rusine Halep !!!
1.lasa-ne ``wowmasha``, lasa-ne ***! 2.aceeasi poveste a nesimtitei! aceleasi texte, aceeasi vrajeala! nen,orocito !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai fratilor cum sa nu participe? Hmmm poi asta este un turneu fix pt valoarea ei .aici are ocazia cu ceva noroc sa triumfe.binenteles daca le va intalni pe gabriela ruse .andreea craciun si ioana minca si cu siguranta asta va gi traseul pe care tiriak p va duce .asta este un turneu fix de nasul ei .aici nu vine azarenka .radvanska kerber serena ........aici super talentul halep are ocazia sa nu mai stea 2 m in afara terenului si doar sa bubuie.sa vedeti comuri si useri fericiti spunand a demolato a spulberato ...etc :))))))
Eu zic sa nu participi; bani putini si te faci de ras aiurea...
Nu s-a desfiintat acest turneu ?
pentru ea totul e greu cand e vb de bani putini....dar are nevoie de publicitate cat mai multa ...:)))
Hai mai Simo... o fi chiar asa greu?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.