Alte știri din fotbal

Nicolae Stanciu, discurs încurajator înaintea duelului cu Bosnia: „Cred că jucăm și mai bine”
0

De unde provin jucătorii care ne-au reprezentat la Euro 2024 » Căpitanul, născut într-o comună cu sub 2.000 de locuitori
0

„Hențul lui Homawoo e intenționat, fără discuții” » Conspirație lansată în direct, după CFR Cluj - Dinamo
3

UTA - Oțelul, duelul echipelor care au dominat play-outul sezonului trecut » Echipe probabile + cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional

Kyle Walker i-a cerut arbitrului iertarea adversarului pentru un fault criminal asupra coechipierului
0

Dele Alli a revenit după 2 ani în fotbal! A văzut „roșu” în primul meci
0

Real Madrid amenință cu neprezentarea » Carlo Ancelotti: „A fost ultima oară! Așa nu se mai poate!”
1

Primul reproș pentru Cristi Chivu: „O echipă care trebuie să se salveze nu își poate permite asta”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
*** americancă va încerca să o enerveze cumva pe Simona, știind că acesta e singurul argument pe care îl are la dispoziție. NU cred că de data asta Simona va ține seama de astfel de tactici și va răspunde prin tenis la excepțional, ceea ce o va face pe Sloane să muște mingea la sfârșit cu nasul. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Este absolut corect: sint doua posibilitati- victorie sau infrangere.
Sfaturi peste sfarturi.Nu este de mirare,ca de multe ori pierde capul...nu stie ce sa faca ,fiind ratacita in multitudinea de idei....in loc sa concentreze la joc,cu mintea este la sarcinile date de antrenori....Vom vedea maine,noile sarcini cat de eficiente au fost.
si aportul lui Andrei Pavel este de luat in considerare
se poate intampla orice in finala.
Cahill e antrenor mare! Simona a facut progrese vizibile la toate capitolele. Cred ca in spate e vorba de multa munca si perseverenta, a construit ceva solid.
Corect. Asta trenuie sa faca indiferent cu cine joaca + surprinderea adversarei cu loviturile care-i sunt cele mai incomode. Acest stil ii va aduce numai si numai beneficii si multumirea ca a jucat cu CAPUL (vezi gestul din meciul cu Kerber pe care mi-l doresc repetat).
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.