Alte știri din fotbal

UTA - Oțelul, duelul echipelor care au dominat play-outul sezonului trecut » Echipe probabile + cele mai tari cote
0

Hermannstadt - Unirea Slobozia, în etapa 1 din play-out » Echipe probabile și cote
0

FCSB - Rapid, derby în play-off » Echipele probabile pregătite de Charamabous și Șumudică + statistici și cele mai tari cote
0

Bizar! » GSP dă verdictul după selecția lui Mircea Lucescu: cel mai bun a rămas acasă!
0
Știri din fotbal internațional

Kyle Walker i-a cerut arbitrului iertarea adversarului pentru un fault criminal asupra coechipierului
0

Dele Alli a revenit după 2 ani în fotbal! A văzut „roșu” în primul meci
0

Real Madrid amenință cu neprezentarea » Carlo Ancelotti: „A fost ultima oară! Așa nu se mai poate!”
0

Primul reproș pentru Cristi Chivu: „O echipă care trebuie să se salveze nu își poate permite asta”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Vă dați seama? Le-a depăsit pe toate, a intrat în istorie și toate astea în timp ce dansa din buric la constanța la petrecerea aromânilor. Haleapa, cea care ocupă fără drept locul 1 wta. Fără vreun turneu important în palmares și fiind ciuca bătăilor tuturor mucoaselor din circuit. Asta da performanță.
Uimitor tie-break decisiv pentru Ana Bogdan! De la 0-4, a castigat cu 7-5! Bravo, Ana!
Mai ce ma mai bucur.
Serena Williams ramane cea mai mare amenintare, pe termen ceva mai lung. Apoi poate chiar Kerber. Svitolina eventual peste cativa ani. Ostapenko? Sa fim seriosi, urmeaza o cadere importanta pentru ea. Dar sa nu o subestimam pe Muguruza, ea are potential bun pe zgura si s-ar putea intoarce pe primul loc pentru 1-2 luni. Constanta nu are, prea mult nu ar sta pe-acolo.
Ostapenko? A avut un inceput de an mizerabil si se apropie RG unde are o tona de puncte de aparat si nu cred ca prinde nici macar optimi sau sferturi. Cea mai mare adversara a Simonei este Simona. Are si ea de aparat multe puncte in sezonul de zgura, daca reuseste sa nu piarda foarte multe poate ramane tot anul pe 1.
Svitolina si Ostapenko par a fi cele mai mari amenintari pentru locul I, in afara de Wosniacki. Muguruza pare in scadere de turatie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.