Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
i-mi este greu sa cred ca atita minte ai , pai toate cifrele i-ti spun ca acolo unde joaca steaua au fost peste 10.000 de spectatori indiferent ca acas sau in deplasare - chiar si la Cluj cu CFR au fost mai multi spectatori decit la un meci al CFR voi nu adunati atiti spectatori nici macar in meciurile de acasa.
nu,sunt ochelari grosi de hipster
daca astea sunt argumentele lu' mimi pentru care a facut conferinta e clara treaba
Oare si ochelarii sunt ai lui jiji?
Afirmatia "steaua este cel mai iubit club din Romania" este indoielnica. Ar fi interesant un sondaj de opinie despre "cel mai hulit club din Romania", mai ales in ultimii ani, de cand finantator este infractorul Becali.
unu la mana :nu erau banii stelei erau ai lui becali nu sta in picioare.in momentul acela becali avea 27% inca din steaua.a renuntat in 2010(vezi articolul de pe gsp ) doi la mana:steaua ,conform legii, trebuie judecata dupa legile actuale.nu dupa cele vechi //www.digisport.ro/Sport/FOTBAL/Competitii/Liga+1/Dumitru+Costin+Steaua+trebuie+judecata+pe+regulamentul+de+acum .indiferent ce spuneti regulamentul UEFA e clar.nu ai voie sa influenteti de nici un fel desfasurarea unui meci.nu ai voie sa premiezi sa dai mita .e clar
A fost comanda politica a Kiorului ! Noul Cod penal care intra in vara asta in vigoare ( cu intarziere pt ca asa a ordonat Kiorul) nu mai incrimineaza premierea dintre terti privati care o sa fie legala ! Daca Becali era judecat dupa noul cod penal nu exista sentiinta de mita=premiere ci doar condamnat pt fals si Steaua era in afara oricarui pericol . La CEDO se castiga fara probleme , acolo nu mai sunt judecatorii comandati de Kiorul !
acest je,gos de mm nu stie adevarul: În mai 2008, atunci cînd a trimis valiza la Cluj, Becali figura ca acţionar al clubului! Nu era unul majoritar, ci mai deţinea 27 la sută din acţiuni iar teias ponte era presedintele clubului acest cioban reuseste sa distruga cel mai iubit club din tara
da mah eu am grasit cand am spus ca Platini este presedinte FIFA dar tu tot suporterul unui club al carui patron este in inchisoare , al carui sef de galerie este acuzat de tentativa de omor , al carui presedinte al Consiliului de Administratie a primit pedeapsa cu suspendare (dar asta nu inseamna ca este nevinovat) , managerul are si el proce pe rol , ramai! Steaua nu o sa scape fara pedeapsa iar cea mai mica pedeapsa ar fii excluderea din cupele europene iar daca se intmpla asta o sa vezi adevarata fata a" suporterilor " stelisti!!
Dupa mintea ta este acelasi caz ? Vezi cu masurile astea ca am inteles ca se deschide un nou caz valiza in care e cu adevarat mita si este implicata CFR. Mai bine fa-ti probleme pentru ce se intampla acolo.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.