Alte știri din fotbal

Nicolae Stanciu, discurs încurajator înaintea duelului cu Bosnia
0

De unde provin jucătorii care ne-au reprezentat la Euro 2024 » Căpitanul, născut într-o comună cu sub 2.000 de locuitori
0

„Hențul lui Homawoo e intenționat, fără discuții” » Conspirație lansată în direct, după CFR Cluj - Dinamo
3

UTA - Oțelul, duelul echipelor care au dominat play-outul sezonului trecut » Echipe probabile + cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional

Kyle Walker i-a cerut arbitrului iertarea adversarului pentru un fault criminal asupra coechipierului
0

Dele Alli a revenit după 2 ani în fotbal! A văzut „roșu” în primul meci
0

Real Madrid amenință cu neprezentarea » Carlo Ancelotti: „A fost ultima oară! Așa nu se mai poate!”
1

Primul reproș pentru Cristi Chivu: „O echipă care trebuie să se salveze nu își poate permite asta”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Ar mai fi o solutie. Construirea unui nou stadion pe amplasamentul velodromului...
Statul în genunchi e poziția favorită'n psd?Să vezi tu ce flegme îți iei dacă încerci vreo manevră de genul ăsta...Ăsta e peltic la minte???
Este avocatul lui afc Dinamo adica n badea ! O SINGURA INTREBARE : RENUNTAREA TEMPOARARA LA DREPTURILE ASUPRA BAZEI NU IMPLICA SI RASPUNDEREA PATRIMONIALA ( SAU PENALA ) ? Ca se pierd niste bani 2 ani cit dureaza constructia, nu ?
mare cazatura si serban nicolae asta!
BRAVO!
Pentru fanclubul Secu #rezist, Serban Nicolae e ca toreadorul pentru taur.
Moralistul lui peste...ne faceati in fel si chip ca sustinem echipa finantata de un puscarias, dar la voi nu mai conteaza ca va sustine un borfas si incearca sa va scoata din ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Care sunt depasitii si bosorogii din Romania care tot cer piste de atletism? S-a distrus un stadion frumos la Cluj, e cu pista, la fel va fi si la Targu Jiu. La Craiova macar s-a construit un stadion mic de atletism langa. Cate competitii a organizat Clujul in atletism?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
N-am fost pe fază, ce-ai zis? Ca aici parcă-i un foc de artificii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.