Comentarii (41)
merace
merace  •  02 Septembrie 2018, 23:46

Ce mincinos e Gigi! El da valize sa aranjeze meciuri, si face ouscarie pentru asta, iar azi in presa se da dezamagit dupa un 2-2 cu Botosani aranjat tot de el! Se vede ca nu a invatat nimic nici de la Poarta Alba, nici de la Muntele Athos! Dar are palat... :D hahaha

luciann
luciann  •  03 Septembrie 2018, 00:25

A spus la DIGI ca a glumit...

bogdan_rbf
bogdan_rbf  •  03 Septembrie 2018, 00:01

Aoleo JeSePe-ule...de cand cuvantul *** e de cenzurat? Este ca v-a platit Becali ca sa cenzurati cuvantul asta? Recunoasteti!

265762437595164
Steliana Tudose  •  03 Septembrie 2018, 12:47

In fotbal cistigi si pierzi uneori asa e viata de fotbalist.!

adriann_
adriann_  •  03 Septembrie 2018, 12:18
Postat de badeadorian pe 03 Septembrie 2018, 10:40

Cu parere de rau iti spun ca exagerezi rau de tot .... CARE DOUA PUNCTE ???? Ca Botosaniul a luat UNUL SINGUR !!!! De unde atata teorie a conspiratiei cu bani si puncte ??? Ce inseamna un punct acum ??? Aproape nimic cand mai sunt atatea meciuri de jucat ! Aaaa ... ca erau in balanta 3 PUNCTE la returul de la Botosani daca echipa lui Gigi statea bine , este o varianta mai plauzibila . Dar asa , aseara meciul a fost pe bune dar o parte din lume a luat-o razna pe campie ...blat si daca batea F.C.S.B. , blat si la egal ???? .... Mai oameni buni , chiar atat de mult va place ideea de scandal cu eticheta de blat ???

Ciobanul are probleme cu aritmetica, nu a invatat ca 1+1 < 3. :)))

106683413108068
Francisc Dascal  •  03 Septembrie 2018, 10:54

Dl.GIGI BECALI pana nu schimbi pe M.M si nu schimbi propria mentalitate nu faci mare branza.Pune oameni de fotbal la conducere,pune antrenor autoritar ,pune un scooter la transferuri ,pune BANII jos lasa meseriasii sa faca treaba ,iar la sfarsitul campionatului fa-ti prezenta la BANCHET.Fii PATRON,NU maneger,antrenor,scooter etc...

badeadorian
badeadorian  •  03 Septembrie 2018, 10:40
Postat de merace pe 03 Septembrie 2018, 00:06

Eu cred ca Gigi stia dinainte ca va fi egal, inca de la 2-0. El e un maestru al aranjamentelor masluite in campionat, a facut si puscarie pentru asta! Lamentatiile de dupa meci sunt de ochii lumilor, el deja a facut afaceri cu Botosani inainte de meci si meciul doar a completat evaziunea fiscala... A vandut un jucator plus 2 puncte catre Botosani. In acte, a inscris doar costul transferului, nu si costul punctelor aranjate,,,

1581870215401957
Andronic Popovici  •  03 Septembrie 2018, 09:30

mi se pare normal "patroane"sa fi suparat dupa ce doctoru te-a ajutat de la Cluj ,atunci cand si-a scos maseaua de minte in prelungiri ,sacrificandu-se pt. "viitorul" arbitrajului romanesc.

adi2008
adi2008  •  03 Septembrie 2018, 09:20

"Nu suntem o echipă mare." Pai daca e condusa de tine, cum sa fie echipa mare.

brancusi
brancusi  •  03 Septembrie 2018, 08:54
Postat de Popescu Alexandru pe 03 Septembrie 2018, 08:19

Becali se face de ras pe zi ce trece!Zlatinski a jucat doar 45 de minute, adica o repriza, in care Steaua a dominat meciul.A iesit la pauza si rezultatul s-a vazut, Botosani a controlat reprioza secunda, desi juca in deplasare!Dar asa se intampla cand ai un antrenor de liga a 2-a, care iti rateaza toate obiectivele si un management care e doar cu numele!

Pai dacă nici Mimi și Mache nu sunt manageri,cine ar mai putea fi?Aaa,Dl dr Muri!