Articol de GSP - Publicat vineri, 13 ianuarie 2012 00:00 / Actualizat vineri, 13 ianuarie 2012 14:55
Steliştii se antrenează din greu la Poiana Braşov sub comanda lui Ilie Stan. Antrenorul le-a servit de dimineaţă jucătorilor o oră de antrenament, constînd într-o serie de alergări prin zăpada de la munte. Ilie Stan s-a alăturat fotbaliştilor în cursele obositoare din a doua zi de cantonament.
Tănase şi colegii săi au avut de parcurs 8 km pe platourile din Poiană. Căpitanul Bourceanu i-a exasperat pe colegii săi cu vitalitatea sa. "Gladiatorul" o lua de fiecare dată înaintea coechipierilor amintindu-le acestora de neobositul Bănel Nicoliţă.
Steliştii vor sta în cantonamentul din Poiana Braşov pînă pe 21 ianuarie, apoi urmează un stagiu de pregătire în Antalya.
Vezi mai jos o galerie foto


