Comentarii (17)
viorelgh1
viorelgh1  •  23 August 2024, 09:56

I-mi pare rau de Stefanescu ,sincer eu cred ca este cel mai bun jucator al Stelei , nu este invatat sa joace haotic si la noroc ,ca asta este profilul lor sa joace ff haotic si la noroc ,cu pase la adversar cu duiumul ,si miute la gramada ,jucatori neantrenati ce fac multa sala si miute de grup .neantrenati fara scheme ,fara sa urmareasca viitorul adversar si felul in care-l poate depasi ,pacat ca Gigi i-si bate joc de Stefanescu ,cred ca-l strica si pe asta

viorelgh1
viorelgh1  •  23 August 2024, 09:49

Jocul Stelei este ff haotic , totul este la noroc ,cu pase multe la adversar ,inca nu stapinesc mingea si nici jocul ,asta de nota ca nu fac antrenamente corecte , cred ca fac miute de grup si sala ,pacat au doi antrenori ce-i lasa in voia lor sa faca cum cred ei de cuvimta ,nu vezi o schema ,nimic , pacat platesti 2 antrenori sa stea sa priveasca ,totul la noroc cu Dumnezeu inainte !!!!

elgabri
elgabri  •  23 August 2024, 09:23

Pe Miculescu l a lovit o minge in cap si cu noroc a intrat in poarta ;))

mr90
mr90  •  23 August 2024, 08:26

Ce pretentii sa mai ai cind ratezi asemenea ocazii, ultima pasa de toata jena ... Sa nu pateasca ca si cu Sparta Praga la retur, trebuia victorie la Linz !

cronicaruldefotbal
cronicaruldefotbal  •  23 August 2024, 02:04

Ce ziar de impachetat peste... titlu mare... Miculescu... v a dat patronul branza si repede ati percutat))) deja a ajuns la 10 meleoane dupa golul asta)))

UnuldinSpania
UnuldinSpania  •  23 August 2024, 00:10

GATA " e facut " si Minciunescu 7 milioooooaneeee!MICU(tzu)LESCU !SE STIEEEE!!!

tk2014
tk2014  •  22 August 2024, 23:53
Postat de cirus11 pe 22 August 2024, 23:14

Corect, DEZASTRUOSI!!! Si-au batut joc de toata munca echipei care in repriza a 2-a a urcat liniile si a preluat controlul meciului. Ok, poate Tanase a mai intrat in combinatii dar Popescu... a pierdut toate mingile si si-a batut joc de 3 situatii incredibile!!! Trebuia victorie in Austria.

tanase a dat 2 pase corecte, restul execrabile. edjouma a fost decent. risca mult, pierde mingi, dar pare cam cel mai ‘fotbalist’de acolo. la golul egalizator, a driblat, l-a asteptat pe cretu si i-a dat-o pe pozitie viitoare. al hassan decent si el. as juca cu ei doi si olaru. i-as lasa pe sut si pe lixandru pe banca.

cirus11
cirus11  •  22 August 2024, 23:14
Postat de elgabri pe 22 August 2024, 22:41

Eu pe Tanase si Popescu i am vazut cei mai slabi !!

cirus11
cirus11  •  22 August 2024, 23:13

Hai sa fim seriosi, ok, a alergat dar de fiecare data cand e cu mingea la picior habar n-are ce sa faca, pt o extrema este inacceptabil. Bine ca a dat gol

tase67
tase67  •  22 August 2024, 23:05

Sint surprins de rezultat. Ma asteptam la un 3-1 pentru Linz, la ce am vazut ca joaca pina acum FCSB. Conjunctura favorabila, egalare nesperata pe final de repriza care a avut efectul sa ii "taie" pe cei de la LASK. Intrebarea insa ramine... Este in stare FCSB sa bata pe cineva putin mai rasarit in Europa? Se incurca mereu de echipe care doar mai scot capul, si ele, din cind in cind...Nu poti sa bati, ori ajungi la loteria penaltiurilor, ori te bat ei, inainte de loterie Placuta surpriza dar avem nevoie de inspiratie si la retur ca sa ne calificam Mult noroc...