Alte știri din fotbal

Nu-și explică decizia lui Mircea Lucescu: „De neînțeles, este jucătorul complet!”
0

5 lucruri care nu s-au văzut la Farul - Poli Iași 0-0 » Centralul Viorel Flueran către arbitrul din camera VAR: "Și acum eu ce să fac, Sorine?"
0

Dănciulescu nu e convins înainte de CFR - Dinamo: „Eu aș fi jucat altfel”
0

Nemulțumirea lui Vasile Miriuță după egalul cu Farul: „Sincer vă spun, nu-mi place”
0
Știri din fotbal internațional

Real Madrid, reacție categorică în privința programului: „E ultima dată când vom juca în asemenea condiții”
0

Cristi Chivu le atrage atenția jucătorilor: „Asta trebuie să facă diferit” + Ce spune despre Dennis Man
0

Manchester City - Brighton 2-2 » „Cetățenii” au rămas în afara locurilor de Champions League
0

Villarreal - Real Madrid 1-2 » Mbappe a scufundat „submarinul galben” și trupa lui Ancelotti a preluat fotoliul de lider în La Liga
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
sperante, nesperante .... de vreo cativa ani buni echipele din capitala au luat gaura covrigului,asa ca las-o mai moale
am mare incredere ca Vasluiul va fi urmatoarea echipa exemplu din Romania , dar serioasa ! Daca ia campionatul mai aduce cativa jucatori mari, macar la fel de buni ca cei existenti si e posibil sa aduca alt antrenor cu staif din Europa (am impresia ca Razvan Lucescu e curtat de Porumboiul, nu e esxclus ca a avut rezultate bune la cluburi)
Sunt de acord ca nu e cazut in cap ca becali si altii, dar nu cred ca va face o forta din vaslui, capabila sa lupte macar intr-o grupa UEFA. Nimeni nu vrea sa bage bani acum in fotbal. Ei vor milioanele de la uefa si atat! Ce-a facut Bucsaru cu Urziceni? asta e fotbalul nostru: Branesti, Otopeni, Chiajna, Urziceni, urmeaza Corabia, Topoloveni, Blaj, Tecuci, etc, etc, etc, etc. Chiar sa nu se mai vanda nimic din pachetele tv, ca parca am ajuns sa mergem la zoo, nu sa vedem meciuri de fotbal adevarat!
Mai terminati mai cu nea Ady al vostru, asta daca voia cu adevarat sa faca echipa facea ce a facut ungurul ala la CFR Cluj si era deja de cativa ani in CL, dar e ca si iancu merge la minima rezistenta, cate un pic cate un pic, sa vedem, poate iese... ceva. Nu e decis si in plus e un patron 100% "romanesc". Vasluieni nu va puneti prea mari sperante, pentru circul de Liga 1 e bun, poate ia campionatul, dar daca l-ar fi luat acum 15 ani, cand inca mai aveam ceva fotbal... era altceva. Acum chiar n-are nicio valoare, si cu personaje de basme si desene animate ca becali, va spun ca indiferent cine castiga, isi face doar o afacere, nu mai are nimic din sport si valoare, liga asta a lui B
vaslui o sa ia titul anul acesta!!! o sa vedeti ce jucatori o sa aduca Nea' ADY daca castiga campionatul ca omul stie despre football. FORTZA VASLUI!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.