FOTBAL  »  Superliga  »  SEPSI - VOLUNTARI 1-2

Reacția savuroasă a fotbalistului împrumutat de FCSB în play-out: „N-aveam noi prea mulți spectatori, dar te mai înjura și pe tine cineva...” :)

Claudiu Belu, în perioada în care juca la FCSB
Claudiu Belu, în perioada în care juca la FCSB

Articol de GSP - Publicat marti, 16 iunie 2020 22:04 / Actualizat miercuri, 17 iunie 2020 11:08

Claudiu Belu-Iordache (26 de ani) n-a primit prea multe șanse la FCSB. Transferat de Gigi Becali vara trecută, fundașul a fost cedat în iarnă, sub formă de împrumut, la FC Voluntari.

Iar noua experiență pare să-i priască lui Claudiu Belu. Acesta a jucat un rol important pentru FC Voluntari în deplasarea de la Sepsi, în care ilfovenii s-au impus cu 2-1. A egalat la unu și a dat tonul revenirii echipei lui Mihai Teja.

La interviul acordat la finalul partidei, Belu a oferit o reacție amuzantă în momentul în care a fost chestionat cu privire la lipsa spectatorilor de pe stadioane: „Nu că am fi fost obișnuiți noi cu prea mulți spectatori, dar te mai înjura vreunul, îți mai venea și ție să alergi. Oricum, văd că au pus ambianță la goluri”, a declarat Belu, la Look Sport. 

Sepsi - FC Voluntari 1-2 / Leo Grozavu: "Cu această înfrângere consider că am intrat într-o zonă foarte periculoasă"

 Sepsi – FC Voluntari 1-2

Citește și alte știri despre meciul Sepsi - Voluntari 1-2

SEPSI - VOLUNTARI 1-2. VIDEO Greșeală mare de arbitraj în primul meci al etapei: gol nevalidat, deși mingea intrase în poartă

SEPSI - FC VOLUNTARI 1-2 / VIDEO Meci entuziasmant în play-out: întoarcere de scor, greșeli de arbitraj și un ritm alert

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
Citește și:
Nu-și explică decizia lui Mircea Lucescu: „De neînțeles, este jucătorul complet!”
Nationala
Nu-și explică decizia lui Mircea Lucescu: „De neînțeles, este jucătorul complet!”
Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
Superliga
Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
Ce spune șeful lui Dinamo, după prima înfrângere din play-off: „Ce să zic? Sunt cei mai buni din țară la asta”
Superliga
Ce spune șeful lui Dinamo, după prima înfrângere din play-off: „Ce să zic? Sunt cei mai buni din țară la asta”

FRF instituie „taxa pe șmecherie”! Furie în Liga 1: „7,6 milioane de euro din fondurile UEFA sunt împărțite aberant” + FCSB vizează bani la care nu are dreptul!

„E o libertate aparte aici, dar suntem cu gândul și la România” » La doi pași de Lyon, doi români și-au deschis afacerea care i-a dat gata pe francezi: „În perioadele bune, vindem și 100 kg. pe săptămână”


Comentarii (1)
liviuemil
liviuemil  •  16 Iunie 2020, 23:19

Tare asta !!!!

Vezi toate comentariile (1)
Comentează