Comentarii (135)
elpako
elpako  •  24 Iulie 2012, 17:38
Postat de vladdoox pe 24 Iulie 2012, 14:08

de paraschiv nu zice nimeni ca l-a calcat brutal pe balan in prima repriza...ma mir ca recunoscura ca trebuia eliminat cretu..la rusescu clar gol valabil,pentru ca nu era in fata mingii...ca sa nu mai zic de maxim care l-a aruncat la ultima faza a primei reprize pe balan in reclame si era clar galben si eliminare

=)) dak era in fata mingii inseamna ca era in pozitie buna? da-i drumu la CS k n-ai nici o treaba cu fenomenu asta :) ..CLAR OFFSIDE ..arbitru asta e omu stelei pis-a-mas pe steaua

calinescu_
calinescu_  •  24 Iulie 2012, 14:56
Postat de alpin pe 24 Iulie 2012, 10:04

Robert Dumitru e arbitrul de casa al Vasluiului. E Normal sa-si apere angajatul! Dar, furati de problema ofsaidului, nimeni nu observa ca Rusescu era singur-cuc in fata portii la acea faza!! Aparatorii Chiajnei s-au imprastiat care-ncotro, ca nu cumva sa-l deranjeze pe Rusescu.

UN COMENTARIU DECENT A UNUI BUN CUNOSCATOR .....!!!!

nttflox
nttflox  •  24 Iulie 2012, 14:44

Mai bine ati spune ca nu jucati nimic decat sa va plangeti de arbitrii. In stillul asta luati titlul la anul si la multi ani!

vladdoox
vladdoox  •  24 Iulie 2012, 14:08

terminatorul2
terminatorul2  •  24 Iulie 2012, 13:16
Postat de alpin pe 24 Iulie 2012, 10:20

Rusescu o fi vreun sconcs?! Pute atat de tare incat nimeni nu poate sta langa el?!? Sau, te pomenesti ca blatul asta... a fost blat?!?

Dacă nu esti nebun , atunci sigur ești beat !!

terminatorul2  •  24 Iulie 2012, 13:14
Postat de cainerrosu pe 24 Iulie 2012, 10:26

robert dumitru(copilul lui porumboiu) si-a facut datoria ! din nou !

Corect ! Cine știe , știe !!!

terminatorul2  •  24 Iulie 2012, 13:13
Postat de biancorossi pe 24 Iulie 2012, 12:52

dumitru a facut niste greseli si intr-o parte si in alta. asta e nivelul lui.

Dar mai multe impotriva Stelei !!

biancorossi
biancorossi  •  24 Iulie 2012, 12:52

corectu
corectu  •  24 Iulie 2012, 12:39

Cei care au vazut meciul pot spune ca victoria stelistilor este meritata.Jocul in schimb a suferit,cu greseli tehnice nepermise.Parerea mea este ca Radut eta mai bun ca T.Balan.Ce mai cauta fratii Costea la Steaua? Sa mai asteptam 5-6 etape,dar viitorul nu pare roz. Gol corect,a spus-o Porumboiu,au fost si 2 bare,dar fotbal cu lingurita.