Alte știri din fotbal
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
1
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Adi Popa, la lansarea parteneriatului dintre Steaua și brandul lui Cristiano Ronaldo: „FCSB se va lupta la titlu, Craiova nu e favorita”
0
Știri din fotbal internațional
Marius Șumudică, nemulțumit de o decizie a arbitrilor după ce a luat gol în minutul 90+5: „Nu înțeleg!”
0
Newcastle - PSV, cu Dennis Man titular » Gol în minutul 8
0
Purgatoriul trecut de Ionuț Radu: „Nu știam pe ce cale s-o iau. Dacă-mi spunea cineva acum un an, aș fi zic că-i nebun»!"
0
PSG îl avertizează pe Ousmane Dembele: „Nimeni nu este mai presus de club”
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
„Am dat ordine foarte clare!” Trump amenință să „șteargă de pe fața ...
Libertatea
ba baieti n-ati obosit sa scrieti zi de zi de *** asta ,gigi becali ?...omu asta ca sa zic asa isi inchipuie ca e frumos si destept ,lasati-l sa-si petreaca ce mai are de trait in legea lui ,ii faceti si lui si noua un bine
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
palmaresul a fost preluat ...PRIN CONTINUITATE SI MERIT SPORTIV !!..doar ca astea habar n-au ca exista asa ceva !!
Ce era de moderat, ***?:)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ideea e clara, daca AFC-ul lui Paunescu n-a preluat palmaresul, atunci noua entitate creata n-avea ce sa caute in prima liga...
Mai e vreun naiv care sa creada ca harababura asta de echipa, fara identitate, fara stadion si fara antrenor profesionist e echipa de traditie Steaua Bucuresti?
pana la urma problema nu-i de gen!!!problema-i ca nu stiu nimic , n-au nici o notiune despre palmares !!si atunci cu sa judeci ??!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
da...oarba , da nu abuziva !!ca la radio erevan ..tu o intrebi daca ai palmaresu .. si ea (justitia ) iti raspunde ca s-a impartit ..desi in mod normal palmaresul urmeaza echipa si nu patronul !!nu stie ce este (palmaresul) , nu stie cum se atribuie ...nu stie cine raspunde de palmares ....dar da sentinte !!asta-i circ , nu ....!!!
Justiția e oarba! Așa o văd și așa trebuie sa fie! :-))) Ca tie nu îți convin sentințele și încerci sa găsești motive sa nu le respecți e alta discuție. Însă ca vrei sau nu, ca îți plac sau nu, de respectat trebuie sa le respecți altfel intri in alte belele. Ca așa e … democratic! :-))) Crezi ca lu’ ne-a jjijji i-a convenit când a fost trimis la pușcărie!? “Nevinovat”!? :-)))) Da’ de dus s-a dus! :-)))
e clar cascheta ..tu vezi justitia ca pe o tata !!!nu are temei da face referire la palmares ...nu a intrebat-o nimeni da barfeste despreimpartirea palmaresului ...si mai si rade de impricinati !!!la popota va-nvata talpan astea ??si cum pe rand ...sau pe toti odata ??!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.