FOTBAL  »  Superliga  »  UNIREA URZICENI - INTERNAŢIONAL, AZI, ORA 19:30, GSP TV

Vezi AICI cele mai importante faze de la partida Unirea Urziceni - Internaţional!

Articol de GSP - Publicat joi, 06 mai 2010 00:00

Cu 56 de puncte, la 3 distanţă de prima clasată, CFR Cluj, ocupanta locului doi, Unirea Urziceni, primeşte astăzi vizita echipei de pe locul 14. Vezi AICI cele mai importante faze video de la Unirea Urziceni - Internaţional Curtea de Argeş!

În minutul 10, Brandan încearcă o centrare din vole, însă mingea este respinsa in corner de Popa.

În minutul 16, Brandan centrează în careu, Marinescu trimite cu capul, însă Popa reţine fără probleme.

În minutul 19, Marinescu driblează doi jucători ai lui Internaţional, trimite la Onofras, care sutează în plasa laterală a porţii lui Marius Popa

În minutul 41, Maftei trimite direct pe poartă o lovitură liberă de la 25 de metri, însă portarul oaspeţilor reţine fără probleme.

În minutul 74, portarul oaspeţilor respinge acrobatic o centrare a lui Brandan.

În minutul 77, Bilaşco deschide scorul cu un şut din centrul careului, după o pasă primită de la Semedo.

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
Mihai Rotaru își freacă palmele: „Are o foame incredibilă să joace, n-am mai văzut ca el! Uitați-vă ce vom avea la mijloc!”
Lovitură teribilă pentru FCSB! Jucătorul crucial s-a accidentat și va lipsi o lună

Povestea de film a unui fotbalist născut la Aiud, ajuns antrenor la Galatasaray, Dinamo Tbilisi și Lokomotiv Moscova! » A dispărut după singurul meci la care a asistat Stalin în tribune și se spune că ar fi fost executat

Medaliata cu argint de la Jocurile Olimpice i-a lăsat muți de uimire! A venit cu o rochie transparentă la „Săptămâna modei”