craciun89  •  16 August 2009, 18:33

Ha ha Alba a indoit sarmaaaaa moldovenilor

•  16 August 2009, 17:41
Postat de pe 14 August 2009, 23:29

ce sa mai comentam atat!!!!cat a fost 0-1 a fost bun tudor asta.un arbitru de doi lei.cred ca a venit sa va apere.dar voi ati dat cu piciorul la ce va oferit tudor.in prima repriza a fost un fault clar in careu pe care tudor sa facut ca nu-l vede si a mai fost un hent in careu pe care tudor la fel sa facut ca nu-l vede.pt cei care au fost la meci de la iasi sa confirme.deci daca stam sa ne gandim Dumnezeu i-ti da dar nu-ti baga si in plasa.si noi am fost mai buni ca brasov.

cati banuti ati facut?a platit cineva pt vizionare??ßsunteti de toata jena!!!!stati linistiti ca noi vedem meciurile pe net gratis!!!

•  16 August 2009, 09:33

dreagii mei ! cu sau fără Tudor,echipa a cîştigat şi asta contează.Felicitări băieţi ! HAI UNIREA !

•  15 August 2009, 14:31

va tot certati degeaba la ultima faza tudor a fost baiat de treaba..putea sa dea 11 m si implicit trebuia si cartonas rosu pt ultimul aparator, dar a preferat sa fluiere sfarsitul meciului decat sa mai dea un 11 si cartonas rosu.mie mi s-a parut un arbitraj bun...sigur cateva greseli dar greseli omenesti..bv unirea cu un pic de vointa se poate....afara cu grozav ca ne mananca nervii si meciurile un indolent

•  15 August 2009, 08:37

Au dominat iesenii 80 minute, rezultat mincinos, dupa cum a jucat Unirea va merge in liga 2... Forzza Poli Iasi!

•  14 August 2009, 23:40

sa nu uitam de penaltyl neacordat pt unirea in min 94 .....si cartonas rosu.....CLAR.....au zis si la tv....dar tudor sa vazut ca nu vede....

luc79
luc79  •  14 August 2009, 23:38

da asa e Tudor a fost bun prima repriza pt Iasi.. sa ne spuna SINCER :) cei din galeria lui Poli ca erau cei mai aproape in stadion :)) de hent si fault...

•  14 August 2009, 23:29
Postat de pe 14 August 2009, 19:49

bujor a f0st vandut la iasi cfr nu mai poate sa il aduca inapoi doar daca platesc pt a cumpara 50 la suta din jucator....ce sa faci daca sunt prosti :)

•  14 August 2009, 22:48