Comentarii (12)
cracker
cracker  •  03 Mai 2014, 02:26

2 Giurumele de e chipe, m-am uitat la a 2 a repriza, sarea mingea din ei ca din perete.Jucatorii sunt fomisti si pun la pariuri e o morisca Gaz Otelul 0-2,Otelul Sageata 0-1 Ceahlaul Gaz 0-1 (jucau de-a latul terenului cu 1 om in plus nu atacau poarta), Sageata Ceahlau 0-2.Numai oaspetii au castigat 3 etape la rand cote 2.40 cu 2 zile inainte de meci.

helioglobalus
helioglobalus  •  03 Mai 2014, 00:19
Postat de rayofra pe 02 Mai 2014, 21:46

care "ditamai" offside-ul? la pauza in studio abia si-au putut da seama care e mai in fata, umarul lui Marc sau piciorul jucatorului de la Sageata..si analizau faza cu imaginea pusa pe pauza. Deci daca abia asa au zis "pare ca e offside"..atunci cum vrei un om sa vada faza asta in direct si sa nu greseasca, nu ai cum. Chiar daca a fost offside, arbitrul nu are nicio vina, e aproape insesizabil offsideul. Iar la faza cu hentul, mingea ii venea direct in fata si s-a aparat cu cotul. Probabil din cauza asta nu s-a dat hent

dacă nu le ai , lasă-te de sportul ăsta, la golul lui Guerra a fost un offside minuscul sau poate n-a fost, şi l-a dat, arbitraj tematic, toate deciziile importante au fost anti-Săgeata, boanghina de Kovacs îi are pe conştiinţă şi pe Farul, cu nocturna aia de kăcat de la Iaşi!

rayofra
rayofra  •  02 Mai 2014, 21:46
Postat de valachorum pe 02 Mai 2014, 19:29

+ un gol din ditamai ofsaidul. Ar fi trebuit totusi sa ii bateti etapa trecuta. V-ati cam batut joc in prima repriza de mari ocazii.