Comentarii (68)
petrusm
petrusm  •  08 Septembrie 2013, 21:06

NISTE FUNCTIONARI DE LA PRIMARIE SI CATIVA NESTIUTORI DE FOTBAL ATARNATORI LA MANA NASULUI ORACOLULUI CRAIOLGII SI UNUI PITI-BADE-A ...

forza.stiinta
forza.stiinta  •  08 Septembrie 2013, 21:05
Postat de bluelions pe 08 Septembrie 2013, 20:54

Te-am ignorat pana acum pe tine, dar prostia ta devine putin stresanta! Arata-mi si mie un comunicat de Fan Club Blue Lions ! ://www.bluelions.ro/ Blestemaţi cei ce renunţă! Forta Stiinta!!!

George stie cat esti de prost? atat te intreb, nu altceva.

acm75
acm75  •  08 Septembrie 2013, 21:04
Postat de fuhrerul pe 08 Septembrie 2013, 18:24

berlusconi a facut performanta la milan, mititelu ce-a facut? a retrogradat echipa sau s-a batut numai la retrogradare, a mutat-o de pe o societate pe alta si cand sa joace in europa n-a putut, s-a certat cu toti si a fost dezafiliat, a tot mutat echipa pe la severin si alte locuri, si-a batut joc de ea cum nici netoiu n-a facut-o! a avut pe piturca si pe reghecampf antrenori, s-a certat cu ei si i-a gonit acum unu e la nationala altu e la cea mai buna echipa de club! lumea s-a saturat de mititelu iar booveanu nu vrea sa lase echipa nici mort si nimeni nu mai vrea iar umilinte si dezamagiri asa ca se duce la cs u, asta nu inseamna ca sunt fani ci doar se bucura pt o echipa locala!

Despre Napoli ce poți spune ca ei nu au avut performanța un timp îndelungat,dacă înființa municipalitatea lor o alta echipa cu un nume asemanator crezi ca suporterii treceau la echipa nou infiintata?

petrusm
petrusm  •  08 Septembrie 2013, 21:01

O RUSINE DE ECHIPA... NISTE CHELIOSI MEDIOCRII ,CARE NICIODATA NU POT INSEMNA FOTBAL ADEVARAT... O ECHIPA URATA, SLABA , FARA TRECUT PREZENT SI VIITOR... CLONA CSUCRAIOLGA PAWKER O RUSINE ...

acm75
acm75  •  08 Septembrie 2013, 21:00
Postat de fuhrerul pe 08 Septembrie 2013, 18:24

berlusconi a facut performanta la milan, mititelu ce-a facut? a retrogradat echipa sau s-a batut numai la retrogradare, a mutat-o de pe o societate pe alta si cand sa joace in europa n-a putut, s-a certat cu toti si a fost dezafiliat, a tot mutat echipa pe la severin si alte locuri, si-a batut joc de ea cum nici netoiu n-a facut-o! a avut pe piturca si pe reghecampf antrenori, s-a certat cu ei si i-a gonit acum unu e la nationala altu e la cea mai buna echipa de club! lumea s-a saturat de mititelu iar booveanu nu vrea sa lase echipa nici mort si nimeni nu mai vrea iar umilinte si dezamagiri asa ca se duce la cs u, asta nu inseamna ca sunt fani ci doar se bucura pt o echipa locala!

A făcut performanța pentru ca a avut si cu ce ( la ultimul meci cu Inter a încasat 3 mil.euro din bilete si 3 mil.vanzari la magazin,am fost la meci si știu,am card Cuore rossonero),si când a avut ce sa vândă (Ibra,Tiago,etc)a a luat bani pe ei nu au primit dezlegari sa ii vândă altii.

bluelions
bluelions  •  08 Septembrie 2013, 20:54
Postat de forza.stiinta pe 08 Septembrie 2013, 20:45

@bluelions Ba, vezi ca Blue Lions este alaturi de CS Universitatea Craiova, schimba-ti numele ca esti praf si faci de ras pe baietii aia

Te-am ignorat pana acum pe tine, dar prostia ta devine putin stresanta! Arata-mi si mie un comunicat de Fan Club Blue Lions ! ://www.bluelions.ro/ Blestemaţi cei ce renunţă! Forta Stiinta!!!

forza.stiinta
forza.stiinta  •  08 Septembrie 2013, 20:45

@bluelions Ba, vezi ca Blue Lions este alaturi de CS Universitatea Craiova, schimba-ti numele ca esti praf si faci de ras pe baietii aia

forza.stiinta
forza.stiinta  •  08 Septembrie 2013, 20:43
Postat de alexu.craiova pe 08 Septembrie 2013, 20:33

cand FC. U Craiova a jucat in B avea si 25 000 de spectatori in tribuna dar cred ca erai prea mic pe timpul ala. acum la aia 8000 de i-ati avut in tribuna cati au platit bilet? jumate din ei erau membri de partid la psd.asa ca, ciocul mic!

la ce meci a avut ma 25.000 in liga a 2a? 15.000 cu petrolul si cu dinamo 2... mai zi-mi un meci cu peste 5000. Du-te pe stadion, fii suporter si la urma discuti cu un suporter adevarat

alexu.craiova
alexu.craiova  •  08 Septembrie 2013, 20:33
Postat de forza.stiinta pe 08 Septembrie 2013, 10:36

10.000 de oameni in Divizia B, mult mult peste media ligii 1 Nu conteaza rezultatul, am scapat de saracia de mititelu, asta e cel mai important! In timp vor veni si rezultatele. Auzi la el, nocturna si scaunele lui :)))))))))))) Pai nu vroiai ma sa joci la severin? sau nu ai bani de chirie 500 euro/meci? e mult? :))) Bine ca am scapat de tine saracule

cand FC. U Craiova a jucat in B avea si 25 000 de spectatori in tribuna dar cred ca erai prea mic pe timpul ala. acum la aia 8000 de i-ati avut in tribuna cati au platit bilet? jumate din ei erau membri de partid la psd.asa ca, ciocul mic!

bogdan_77
bogdan_77  •  08 Septembrie 2013, 20:20

Ati sesizat manipularea grosolana a postului national de televiziune? Pe tot parcursul transmisiei echipa a fost numita C.S. Universitatea, cind ea e C.S.U.... si atit. Bucurie la cintarea imnului, remarca ca e sustinuta de gloriile Craiovei maxima, echipa mult asteptata a Craiovei...bla,bla, bla. Plus ca i-a anuntat si palmaresul...care nu e al ei. Propaganda dictata de politic la nivel inalt, politic care se afla in spatele acestei echipe. Lupta cu ei va fi grea ... INCA O DATA AM PUS STAMPILA GRESIT...ca de fiecare data dealtfel.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 7