Comentarii (12)
manx
manx  •  06 Septembrie 2024, 12:35

Asta este echipa de suflet al sperantei. La golul doi al lor, a plecat neamtul precum F16 dintre cinci români care jucau hora în jurul lui. Si a mai si prins un sut sub bara de a ridicat poarta câtiva centimetri. Atentie la urmatorul meci, masurati înaltimea portii.

deemon_ss
deemon_ss  •  05 Septembrie 2024, 23:11

Nationale under sunt o rispipa de resurse pt ca 99% din jucatori nu fac pasul la echipa mare si deobicei sunt pusi pe pile.... zeci de jucatori de super valoare nu au nici o selectie under etc

mereugigist
mereugigist  •  05 Septembrie 2024, 23:03

Dacă meciurile de fotbal ar dura 70 - 75 de minute am ajunge cel puțin vicecampioni europeni , mondiali și olimpici.

elgabri
elgabri  •  05 Septembrie 2024, 21:50

Pentru multe tari din Europa rezultatele de la "under" nu i intereseaza prea mult nu e un capat de tara daca pierd, in acest meci am reusit sa pacalim arbitrul cu o simulare ca in curtea scolii si a pus botul sau a vrut sa ne avantajeze !!

teleleu_ionel
teleleu_ionel  •  05 Septembrie 2024, 21:34

Pai surpriza a fost la pauza. Ce, noi suntem mai buni ca nemtii (indiferent ce echipa au) la fotbal, ne-am pieredut mintile!?

china
china  •  05 Septembrie 2024, 21:26

Sa nu va bata Dumnezeu, pe cei de la televiziune, adica Stefanescu si Soare! Voi nu va doriti rezultate bune....

Alexglad
Alexglad  •  05 Septembrie 2024, 21:04

eu vad asa Romania - Germania 2 - 0. Nici un german nu a dat gol, ***

tarnaveanu
tarnaveanu  •  05 Septembrie 2024, 21:01

Nemții sunt nemți. Tocmai ne spunea Curelea deunăzi că la noi compensează spiritul de echipă ...

adrian282
adrian282  •  05 Septembrie 2024, 20:48

Cum sa scrii sa sunt 2000 de spectatori?. Au anunțat 6800

anadandaniel
anadandaniel  •  05 Septembrie 2024, 20:47

Echipa bună ne lipsește condiția fizică ca întotdeauna . Nu ai voie să îi lași să revină de la 2-0.Trebuie să manince iarba 90 de minute la virsta lor