GSP SPECIAL  »  DIVERSE  »  METROSPORT

FOTO Reus, atenție la blonde! Lovit de o nouă accidentare, starul lui Dortmund are probleme și cu iubita

Articol de GSP - Publicat vineri, 22 septembrie 2017 09:24

Tracasat cu accidentarea la genunchi, din cauza căreia nu mai joacă în 2017, Marco Reus are bătăi de cap și cu logodnica.

Scarlett Gartmann trebuie să apară în fața unui tribunal din Hagen, fiind dată în judecată pentru publicitate mascată și încălcarea legii concurenței.

Blonda sexy și-a pus poze pe contul de Instagram, unde are 128.000 de urmăritori, prezentând ceasuri și genți de lux, produse de înfrumusețare și detoxifiere, fără a preciza că e vorba de reclamă!

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
Citește și:
Nu-și explică decizia lui Mircea Lucescu: „De neînțeles, este jucătorul complet!”
Nationala
Nu-și explică decizia lui Mircea Lucescu: „De neînțeles, este jucătorul complet!”
Marius Șumudică s-a ridicat și a plecat din conferință » Întrebarea care l-a deranjat
Superliga
Marius Șumudică s-a ridicat și a plecat din conferință » Întrebarea care l-a deranjat
Așa arată clasamentul și întreg „țintarul” din play-off-ul Ligii 2: derby încă din prima rundă
Liga 2
Așa arată clasamentul și întreg „țintarul” din play-off-ul Ligii 2: derby încă din prima rundă

FRF instituie „taxa pe șmecherie”! Furie în Liga 1: „7,6 milioane de euro din fondurile UEFA sunt împărțite aberant” + FCSB vizează bani la care nu are dreptul!

„E o libertate aparte aici, dar suntem cu gândul și la România” » La doi pași de Lyon, doi români și-au deschis afacerea care i-a dat gata pe francezi: „În perioadele bune, vindem și 100 kg. pe săptămână”


Comentarii (0)

Articolul nu are încă nici un comentariu. Fii primul care comentează!

Comentează
Close