INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  ITALIA

FOTO » Cristi Chivu şi Adelina, pe covorul roşu la o strîngere de fonduri din Milano

Cristi si Adelina Chivu +10   FOTO
Cristi si Adelina Chivu

Articol de GSP - Publicat vineri, 18 martie 2011 00:00 / Actualizat vineri, 18 martie 2011 17:59

Atacantul camerunez al lui Inter, Samuel Eto'o, a organizat aseară o strîngere de fonduri la Milano, pentru reabilitarea şi echiparea corespunzătoare a unui spital pediatric din ţara sa natală. La eveniment au fost invitaţi coechipierii camerunezului de la Inter, dar şi mai multe vedete italiene.

De la acestă gală nu putea lipsi Cristi Chivu, căpitanul echipei naţionale, care a fost însoţit de soţia sa, Adelina.

Vezi mai jos o galerie foto de la eveniment!

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
Citește și:
Stadionul din Pripyat, de lângă Cernobîl, a oferit imaginile anului 2024: ce a crescut în locul gazonului, la 38 de ani de la dezastru
Campionate
Stadionul din Pripyat, de lângă Cernobîl, a oferit imaginile anului 2024: ce a crescut în locul gazonului, la 38 de ani de la dezastru
Surprize IMENSE în lotul convocat de Mircea Lucescu pentru debutul în preliminariile CM: 4 fotbaliști în premieră
Nationala
Surprize IMENSE în lotul convocat de Mircea Lucescu pentru debutul în preliminariile CM: 4 fotbaliști în premieră
Ștefania Stoica, vedetă în interviul EHF: „Mi-a plăcut mereu de el. De asta am ales numărul 24!”
Handbal
Ștefania Stoica, vedetă în interviul EHF: „Mi-a plăcut mereu de el. De asta am ales numărul 24!”

FRF instituie „taxa pe șmecherie”! Furie în Liga 1: „7,6 milioane de euro din fondurile UEFA sunt împărțite aberant” + FCSB vizează bani la care nu are dreptul!

„E o libertate aparte aici, dar suntem cu gândul și la România” » La doi pași de Lyon, doi români și-au deschis afacerea care i-a dat gata pe francezi: „În perioadele bune, vindem și 100 kg. pe săptămână”


Comentarii (3)
armideaun
armideaun  •  18 Martie 2011, 19:45

bravo lor frumos gest si tu ala cu femeia antipatica ce treaba ai cu ea ? ai facut tu mai multe ca ea sa poti sa vorbesti asa?

gsava
gsava  •  18 Martie 2011, 17:52

cea mai urata si antipatica femeie de fotbali

voineah
voineah  •  18 Martie 2011, 17:51

Fericire maxima ca abea i-ati batut pe Bayern , pacat n-ati meritat..

Vezi toate comentariile (3)
Comentează
Close