Comentarii (8)
contrabas3
contrabas3  •  24 August 2024, 23:25
Postat de edy089 pe 24 August 2024, 20:21

putea sa fie 3-0 la pauza, a ratat Mihaila 2 ocazii mari. Dar joaca bine baietii nostri, eu sa nu mai aud de Mitrita sau de Hagi ca joaca la nationala in locul lor

Joacă bine băieții! Man putea să mai dea un gol minunat și în repriza a doua, dar a trecut milimetric pe lângă bară. Edi l-a băgat pe Hagi în locul lui Man la europene. Lol!

rayden
rayden  •  24 August 2024, 21:50

Mihaila are viteza si se demarca bine, dar in fata portii este cel mai slab atacant ce mi-a fost dat sa vad vreodata.

tk2014
tk2014  •  24 August 2024, 21:29

bravo Man. 2 goluri de 1-0 contra doua echipe cu pretentii in Serie A. Sper sa se puna la punct dpdv fizic, ca sa duca mai mult de o ora de joc.

Florin9999999
Florin9999999  •  24 August 2024, 20:37

Man cel mai bun de pe teren in prima repriza, mihaila daca avea si finalizare era departe, si cu fiorentina a ratat niste ocazii imense

cirus11
cirus11  •  24 August 2024, 20:29

La fel ca etapa trecuta. Si atunci a avut 3 ocazii mari irosite...

Todor
Todor  •  24 August 2024, 20:29

Cum să mai aibe Italia națională bună cînd în campionatul lor joacă străinii. La Parma am numărat doar doi jucători.

edy089
edy089  •  24 August 2024, 20:21
Postat de contrabas3 pe 24 August 2024, 19:59

Ce gol minunat a dat băiatul ăsta! A contribuit și Mihăilă - el a dat pasa lui Valeri, care a dat assist pentru Man.