Comentarii (9)
plischi
plischi  •  28 Septembrie 2015, 06:23

papagalii de la prosport au dat intr-un loc al textului "fiorentina - inter 4-1", de parca tata juca pe teren propriu. sa nu mori de ris?!

botizann
botizann  •  28 Septembrie 2015, 05:32

Deocamdata e sigur de post , Il ajuta colegii , Sa vedem cand nu vor Mai castiga din cauza Lui ... Foarte bun transferul Lui Kalinic , ala era bun Si la Dnepr ...

edy91
edy91  •  28 Septembrie 2015, 02:05
Postat de teo94_rapid pe 27 Septembrie 2015, 23:54

A fost golul lui Tatarusanu, iar in prima repriza a avut noroc cand a dat pe langa minge la o pasa , cativa cm si intra in poarta. :))

6 meciuri jucate din 6, 540 de minute, doar 4 goluri primite iar echipa lui e lider in Serie A. Se poate ca la iesirea pe centrare sa fi fost prea relaxat, intrucat echipa sa avea avantaj de 3 goluri si un om in plus. E bine ca a gresit in meciul asta. In schimb, e in forma maxima. Inteleg ca esti rapidist si esti carcotas la adresa unui fost stelist, dar crede-ma ca nu e cazul acum.

xftw
xftw  •  28 Septembrie 2015, 01:04
Postat de randoom_._ pe 28 Septembrie 2015, 00:37

conteaza? a fost 3-0 si era minutul 60. si daca si-o baga el in poarta numai pentru a face partida mai interesanta,tot aia era. meciul era jucat. STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI.

Medicii ce spun? Mai ai sanse?

randoom_._
randoom_._  •  28 Septembrie 2015, 00:37

randoom_._
randoom_._  •  28 Septembrie 2015, 00:34
Postat de eucutine pe 28 Septembrie 2015, 00:10

cel mai slab de le Fiorentina a fost Tatarusanu. In prima repriza a dat o chifla de era sa-si dea autogol, iar golul e dupa o gafa a lui. E drept ca in alte meciuri a scos-o pe Fiorentina.

cand castigi cu 4-1 si esti titular non stop,este clar ca esti cel mai bun jucator de acolo. esti jucator de baza. STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI.

eucutine
eucutine  •  28 Septembrie 2015, 00:10

randoom_._
randoom_._  •  28 Septembrie 2015, 00:02

STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI. BRAVO TATARUSANU. PORTAR TITULAR LA LIDERUL DIN SERIA A. doar un stelist putea sa faca asta. in ultimi 20 de ani nu s-a intamplat asta si in urmatorii 20 de ani nu o sa se mai intample sa fie titular la un lider din seria altcineva decat un stelist. STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI.