Comentarii (13)
oase92
oase92  •  14 August 2024, 13:30

Ce înseamnă ”am pregătit cornerele” , în ce a constat pregătirea deoarece, la primul gol al Spartei, jucătorul lor e singur- singurel, în marginea careului de 6 m, nemarcat și lovește mingea cu capul nestingherit? Ori preparatorul nu se pricepe ori voi, jucătorii, nu înțelegeți absolut nimic din pregătirea fazelor.

oase92

gazistu
gazistu  •  14 August 2024, 12:09

pai cine v-a oprit sa nu jucati fotbal? sau credeai ca Sparta e UTA sau Slobozia???

archibald
archibald  •  14 August 2024, 11:12

Serios? Chiar ați avut astfel de vis? Doar Extasy putea contribui la el! :)))))))

viola_sempre
viola_sempre  •  14 August 2024, 11:02

Greu, Mihaita, greu fara ”omenii” si fara arbitrii care se retrag la pensie pe mosia ciobanului. Cum v-au lasat din mana, cum v-ati aratat valoarea in Europa. Daca isi puneau cehii mintea cu voi va mai dadeau 2 pana la pauza, dar au preferat si ei sa isi odihneasca jucatorii ca au meciuri mult mai grele in campionat

armand
armand  •  14 August 2024, 10:52

L1 nu are fata de CL sau EL. Locul ei valoric e de cel mult Conference. Socialiștii din Elveția știu cum să astupe gura rudelor sărace.

VanBasten2000
VanBasten2000  •  14 August 2024, 09:36

"În repriza a doua nu știu dacă au mai scos cămașa" :)))))) In ce sat si comuna a crescut acest Lixandru?!

cj666
cj666  •  14 August 2024, 07:40

Nasol fara Barsan, Petrescu, Kovacs si ailalti, asa-i?

polistul68
polistul68  •  14 August 2024, 07:27

Imi place declarstia asta...nu am.mai fost fluierati sau injurati....adevarati suporteri au. Ca o paranteza, cand steaua a batuto pe Poli cu 8-1, noi am cantat si sustinut echipa. ...o mica diferenta.