Comentarii (6)
alecsss
alecsss  •  20 Februarie 2014, 16:36

Milan de cand nu mai primeste penalty-uri pe banda rulanta, pt toate simularile si acrobatiile inepte, are parte de arbitri incorecti, este?

stiinta.until.death
stiinta.until.death  •  20 Februarie 2014, 11:32

Nici presa italiana, nici cea spaniola nu vorbeste de vreun penalty. Doar "jurnalistii" romani le...vad. Oricum, la faza aceea, italianul lufteaza inainte de a avea contact cu spaniolul. Aupa Atleti!

utraian
utraian  •  20 Februarie 2014, 10:01

Mda...Din pacate pentru el este mult peste valoarea celorlalti de la Milan in momentul de fata. Nu poti castiga un meci de unul singur. Nici macar daca esti Hagi :)

ovidiu_3003
ovidiu_3003  •  20 Februarie 2014, 09:49

Balotelli un mare caracter ...un om de omenie ...

utraian
utraian  •  20 Februarie 2014, 09:35

Cum unde e video? vezi live text si-ti imaginezi video ce s-a intamplat ... FINAL AC Milan - Atletico Madrid 0-1 (Diego Costa 83) min. 90+3: Final de meci, 1-0 pentru Atletico Madrid. min. 83: GOL Atletico Madrid! Diego Costa deschide scorul cu 7 minute înainte de final.. min. 60: Nici o ocazie de poartă în a doua repriză. min. 45: Pauză la Milano, scor 0-0. min. 31: O nouă şansă pentru AC Milan, Kaka şutează puţin peste din unghi. min. 18: A doua bară a milanezilor. Reluarea lui Poli cu capul este respinsă de Courtois în stîlpul porţii. min. 15: Ocazie imensă AC Milan! Kaka şutează în bara transversală! min. 1: A început meciul.