Alte știri din fotbal

Cui îi arăți, Louis? Munteanu, gest deschis interpretării după golul cu Dinamo
0

Nu-și explică decizia lui Mircea Lucescu: „De neînțeles, este jucătorul complet!”
1

5 lucruri care nu s-au văzut la Farul - Poli Iași 0-0 » Centralul Viorel Flueran către arbitrul din camera VAR: "Și acum eu ce să fac, Sorine?"
0

Dănciulescu nu e convins înainte de CFR - Dinamo: „Eu aș fi jucat altfel”
0
Știri din fotbal internațional

Real Madrid, reacție categorică în privința programului: „E ultima dată când vom juca în asemenea condiții”
0

Cristi Chivu le atrage atenția jucătorilor: „Asta trebuie să facă diferit” + Ce spune despre Dennis Man
0

Manchester City - Brighton 2-2 » „Cetățenii” au rămas în afara locurilor de Champions League
0

Villarreal - Real Madrid 1-2 » Mbappe a scufundat „submarinul galben” și trupa lui Ancelotti a preluat fotoliul de lider în La Liga
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Cum ar fi trebuit sa faca FRT? Bianca e cetatean canadian, nascuta in Canada, nu o poti lua in lotul Romaniei daca nu e cetatean roman. Si de ce ar fi venit ea in Romania daca are o viata buna in Canada si sanse mai mari sa prinda loc bun in nationala?
Asa pot spune acum si americanii: ce buna era Osaka :-))) A fost alegerea Biancăi sa joace pt Canada, la ora respectiva nu avea loc in “Nationala” noastra.
Ce buna era Bianca Andreescu in locul unei Begu sau Niculescu,dar mde,n-are loc si nici valoare ...in opinia "meseriasilor" de la FRT.
Kvitova vrea sa faca puncte, de aia joaca in Rusia la Cupa Fed nu. Asta inseamna ca Halep trebuie sa bata tot si sa mai obtinem un punct de la Buzarnescu sau dublu. Predictia mea este 4-1 pentru Romania. Nu o vad capabila pe Siniakova.
In afara de Simona, la care va conta recuperarea, eventual Mihaela ar putea fi o surpriza placuta si ... cam atat.
kvitova tocmai a batut-o pe azarenka la petersburg, e obosita si dezamagit a rau de tot..hahahaha...nenea jurnalistule, esti praf...kvitova acuza o stare de oboseala dar joaca in rusia ?...hahaha
Kvitova este cam dezamăgită dupa AO.Poate Simona va profita .....dar cam atât. Totusi succes fetelor noastre .
"Segarceanu capitan nejucator". Se poate sa fie capitan jucator? Avand in vedere ca vorbim de echipa feminina...!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.