INTERNATIONAL  »  LIGA CAMPIONILOR  »  CELTIC - BARCELONA 2-1

VIDEO Rod Stewart a plîns de fericire după ce Celtic a învins Barcelona

Articol de GSP - Publicat joi, 08 noiembrie 2012 00:00 / Actualizat joi, 08 noiembrie 2012 13:04

Rod Stewart e mare fan Celtic şi a fost martor la victoria istorică a scoţienilor în meciul cu Barcelona, 2-1. Starul rock a fost atît de impresionat încît a plîns de fericire la finalul partidei.

Cei de la Celtic au sărbătorit aniversarea a 125 de ani de existenţă a clubului şi izbînda în faţa Barcelonei a venit perfect.

Vezi AICI rezumatul la Celtic - Barcelona 2-1

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
Adversara celor de la FCSB în Europa League conducea cu 3-0 în minutul 12, însă apoi a urmat NEBUNIA!

Cosmin Olăroiu nu ne vrea în UE, Ion Țiriac nu ne vrea în NATO! Declarații controversate în studioul GSP: „Sunt stupefiat! Nu-mi trebuie bază militară! Știți ce ar merge, în schimb?”

Ce-a pățit soția fotbalistului când a ajuns în Botoșani? „S-a dus la mall în Iași, o sută de kilometri, și ne-a spus: «Mamă, ce oraș mare»!”