Comentarii (397)
 •  26 Martie 2008, 11:58

Trebuie sa intelegeti odata pentru totdeauna. ASA ESTE NORMAL si se va aplica oricarei echipe. @ CFRista decizia nu influenteaza lupta la titlu. Pozitiile in clasament sunt aceleasi. CFR mai are 3 pct in fata, daca este buna si castiga, nu poate nimeni sa o ia in fata. Mai sunt destule etape de jucat si chiar si Steaua poate pierde cu Vaslui, Dinamo, Mioveniul. Orice este posibil.

 •  26 Martie 2008, 11:58

Ne intoarcem iarasi la episodul finalei de cupa 1988,cind Vali ceausescu retragea ,,marea" echipa Steaua dupa ce nu a mai suportat umilinta infrangeri,cinstite pe teren.Asa se scria istoria fotbalului..ceausist.Acum se scrie istoria behaliado/basescuista..!???

 •  26 Martie 2008, 11:58

rupta de foame???acum 8 ani tineam cu rapid...bine ca pe atunci nu prea intelegeam mare lucru despre ce e fotbalul...am tinut pana acum 3 ani!!!! tin si acum cu rapid dar mai mult cu cfr-ul!!!!

 •  26 Martie 2008, 11:58

STEF: PAI CUM SA FIM UNITI? NU VEZI CA 90% DE PE BLOGURI SUNT COPII FRUSTRATI CARE INTRA SA INJURE. NU AU ARGUMENTE NU AU NIMIC IN CAP. EU TI-AM ZIS, INTELEG SUPARAREA SUPORTERILOR RAPIDISTI, DAR TREBUIE SA INXCEAPA CURATENIA O DATA SI O DATA. SUNT CONSTIENT CA PE VIITOR EXISTA POISIBILITATEA CA STEAUA SA FIE IN SITUATIA VOASTRA SI ATUNCI O SA INCERC SA GFIU CAT MAI OBIECTIV

 •  26 Martie 2008, 11:57

si ce nu faci in 74 de minute faci in 20.hai nu mai visa.daca vrei sa spui ca steaua in ziua respectiva a jucat bine ma dezamagesti

 •  26 Martie 2008, 11:55

@EU: DA, DART TOATA URA ASTA E ALIMENTATA DE PATRONII RETARDATI SI DE ZIARISTII AMATORI

 •  26 Martie 2008, 11:54

asa ca nu mai luati apararea la federatie ca sant numai dupa interese personale cat timp supoorteri se cearta intre ei. trebuie sa fin unti indiferent de echipa daca vrem sa avem fotbal

 •  26 Martie 2008, 11:54

STEF: HAI SA FIM SERIOSI, CUMSA FIE PT TITLU. NU UITA CA MAI ERAU 20 DE MINUTE IN CARE STEAUA PUTEA SA MAI IA 5GOLURI DAR TOT ASA PUTEA SA SI CASTIGE. DAR TOATE CHESTIILE ASTEA IS IRELEVANTE. TREBUIE RESPECTATA LEGEA!

 •  26 Martie 2008, 11:54

Dovada vie a calitatii suporterilor consta si in afirmatiile pe care le fac unii. Nu vor sa REALIZEZE CA ASA ESTE NORMAL si inventeaza tot felul de scuze: ca Steaua nu poate castiga altfel, ca Becali face si drege, ca sunt comisiile pro steaua, etc.

 •  26 Martie 2008, 11:54

Cfr-ista . Taci in mm de rupta de foame tie frica ca ia steaua campionatu? hai besi la oalele tale unde tie locu . da chiar cfr-ista acum 4-5 ani cu cine tineai?

  • 1
  • •••
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • •••
  • 40
Comentează