Comentarii (397)
 •  26 Martie 2008, 12:04

@ stef. Probabil ca ai dreptate. Dar nu uita ca Steaua a jucat bine, ca a avut ocazii de singur cu portarul, suturi pe poarta (la unul s-a accidentat Coman), multe situatii de gol, iar daca imi aduc bine aminte, Steaua in meciurile cu rapidul mai intotdeauna a fost condusa la inceput, dupa care a revenit si chiar a castigat

 •  26 Martie 2008, 12:03

ma eu traiesc in usa si credema camd iti spun ca ceea ce a facut federatia aici era revolutie din partea la toti suporterilor

 •  26 Martie 2008, 12:02

@STEF: A FOST UN MECI FRUMOS, DAR VEZI CE SPUI DC II ASCULTI PE CONDUCATORII CLUBULUI?("nimeni nu avea dreptul sa intrerupa partida") UN ARBITRU POATE SA INTRERUPA PARTIDA ORICAND DC CREDE CA E CAZUL

 •  26 Martie 2008, 12:02

Stiti care e problema?? Ca azi Rapid va pierde la masa verde acele 3 puncte, dar intr-un caz pe viitor se va mai face acelasi lucru?? sau a fost pt prima si ultima oara? Ia ganditi-va putin....

 •  26 Martie 2008, 12:02

eu nu spun ca steaua a jucat prost spun ca rapid avea avantaj.nu ai fi curios daca steau putea sa castige.rapid a fost putin mai norocos

 •  26 Martie 2008, 12:01

@REDBULDOG: CARE-I LEGATURA? CRED CA NICI TU NU STII. MA INTREB CATUI ANI AVEAI TU IN 89. ATUNCI ERA COMUNISM, ACUM EXISTA NISTE LEGI PE CARE TREBUIE SA LE RESPECTAM SI NOI CHIAR DC UNII NU S-AR PUTEA OBISNUOI SA NU MAI DEA SAU SA IA SPAGA

 •  26 Martie 2008, 12:01

deaconu este un prost. trebuia sa se duca in primul rand la medic iar apoi daca nu se simtea in stare sa continue meciul sa fluiere finalul.nu sa fuga ca un sclav la taticul observator sa il intrebe ce sa faca.si ce pul@ mea se implica base in tot scandalul asta? e an electoral si vrea si el un procent 2?toti sunt niste curv3 ieftine si niciodata nu ma voi uita la campionatul romanesc la fel cum ma uit la cele straine.iar presa e prea ret@rdat@ pentru secolul asta.puneti intrebari SPORTIVE bah !

 •  26 Martie 2008, 12:01

@ redbuldog. Eu cu dinamo a ta m-as abtine. Nu uita ca spre deosebire de MILITIE si SECURITATE care va apartineau, Steaua nu avea modalitate de CONSTRANGERE SI SANTAJ. Asa ca nu mai comenta. Stii ca singurul blat RECUNOSCUT a fost dinamo-Ceahlaul

 •  26 Martie 2008, 12:00

problema este ca nu o sa stim niciodata daca steau putea sa bata rapidul sau nu.si asta este perderea k a fost un meci frumos care nimeni nu avea dreptul sal intrerupa

 •  26 Martie 2008, 11:59

STEF: EU AM VAZUT MECIUL SI SINCER NU MI S-A PARUT CA STEAUA A JUCAT SLAB. IN PRIMA REPRIZA DOAR DANI COMAN(TOT RESPECTUL) SI DAYRO M(2RATARI SINGUR CU PORTARUL) AU FACUT CA SCORUL SA RAMANA 0-0

  • 1
  • •••
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • •••
  • 40
Comentează