Comentarii (397)
 •  26 Martie 2008, 12:14

Corect mi se pare ca sanctiunea maxima posibila sa fie impartita intre cele doua echipe. Regula aceasta cu a pierde meciul cu 3-0 la masa verde nu trebuie luata orbeste, ci trebuie inteleasa si adaptata situatiei reale. Rapidul ar putea cere daune civile in instanta daca decizia comisiei nu este una dreapta. De aceasta decizie poate depinde soarta campionatului!

 •  26 Martie 2008, 12:13

Sunt 10000/100 ca toti suporterii doresc ca echipa loc sa castige curat si pe teren. Rau este ca acesti conducatori parveniti, care poate majoritatea ar trebui sa faca parnaie, vorbesc numai aiureli si fac tot felul de scenarii, iar noi punem botul. Ajungem sa ne uram intre noi in folosul altora

 •  26 Martie 2008, 12:13

oricum nici o echipa nu este pregatita pentru cl.aici este vorba despre bani si titlu

 •  26 Martie 2008, 12:12

vrei sa zici ca vasluienii sunt dusmanii stelei sau ce???porumboiu e stelist!!!si acum cu urziceniul dan petrescu nu a comentat nimic despre arbitraj!!!hai sa fim seriosi s-a extins mafia!!!;)

 •  26 Martie 2008, 12:12

CHIAR NU ARE ROST SA SCRIU AICI. MA BUCUR CA AM PUTUT SA CONVERSEZ CIVILIZAT CU TINE STEF, DAR VAD CA ALTII NU VOR SA INTELEAGA CA EXISTA NISTE LEGI. CUM SA CONTINUE UN ARBITRU MECIUL DC A FOST LOVIT. TRAITI VOI IN CONTINUARE IN PADURE DC VRETI NEANDERTALIENILOR. CAND SALOMIR A FOST PLIN DE SANGE ACONTINUAT....A CONTINUATPT CA E PROST SI NU ARE SANGE SI NU CUNOASTE REGULAMENTUL....SI MUDURA A CONTINUAT DP CE L-A UMILIT JEGUUL ALA DE GANEA..,. TOT PT CA E PROST. ASTA E.

 •  26 Martie 2008, 12:11

regulamentul este bun dar oameni carel aplica nu sant buni

 •  26 Martie 2008, 12:09

nu cred ca au fost ajutati de atatea ori...eu nu vreau sa fie nici o echipa ajutata...sa se arbitreze corect nu in compensatie...ca data trecuta v-am dat penalty acum il dau adversarelor...

 •  26 Martie 2008, 12:09

daca rapid se duce in b pe merit numi pare rau dar cand este furata in 4 meciuri ma supara

 •  26 Martie 2008, 12:08

S-au intamplat atatea pe stadioane si s-a trecut cu vederea, acum cand v-am batut (in cele 73 de minute jucate), e usor sa zici ca e bine sa se aplice regulamentul... L-ai vazut pe Salomir (arbitru roman) cu sange pe fata la meciul de cupa de la Constanta, s-a sters si a continuat. N-am mai auzit de cedarea meciului cu 3-0 adversarului.

 •  26 Martie 2008, 12:08

cfr-ista, tu chiar crezi ce spui sau vb. din auzite. Pai daca Steaua a avut blat cu vasluiul la cati "prieteni" are, crezi ca nu ar fi dat-o in vileag si apoi campionatul; acela s-a castigat pe mana rapidului care s-au apucat de k1. Admit ca de 3 etape s-au facut greseli care a avantajat Steaua, si crede-ma ca nu ma bucur, dar de echipa ta CFR, chiar nu vrei sa spui nimic?

  • 1
  • •••
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • •••
  • 40
Comentează