Comentarii (397)
 •  26 Martie 2008, 12:26

Cum ar fi fost posibil ca reprezentantii echipei gazda sa poata sa verifice toti spectatorii sa nu aiba brichete in buzunar sau monede? S-a aruncat pana si cu telefoane mobile! Comisia va trebui sa lamureasca toate aceste aspecte, daca va lua o decizie care sa fie doar impotriva echipei Rapid. Decizia referitoare la rezultat este insa cea mai importanta si trebuie sa fie una corecta, pentru ca poate crea un precedent!!! Repet, ori reluarea meciului fara spectatori din minutul 73, ori 0-0.

 •  26 Martie 2008, 12:25

Dragi suporteri CSKA-isti, marsaviile echipei infiintata de sovietici pe langa cimitir denota caracterul vostru sau invers? Pun pariu ca suporterii Stelei care a caracter stau acum deoparte, nemultumiti de situatia in care au fost pusi.

 •  26 Martie 2008, 12:23

probabil ca e rapidist si se cunoaste cu ceilalti...altfel il linsau ceilalti...nu asta e problema mea...de ce regulamentul asta nu se aplica de fiecare data???se aplica doar in favoarea stelei intr-un meci asa de important...arbitrii nostri sunt umflati de catre sandu si dragomir...aceeasi parere o am si eu...nu stiu sa arbitreze...

 •  26 Martie 2008, 12:18

Nu am inteles cum de nu se poate identifica cine este cel care a aruncat. Exista atatia martori! De ce nu spune nimeni nimic?!

 •  26 Martie 2008, 12:18

si eu si in asta sta puterea noastra

 •  26 Martie 2008, 12:17

omul de neanderthal a locuit in europa dar noi nu locuim in europa noi locuim in afganistan...asa ne comportam ;)si aia macar au o cauza pentru care sa lupte ;)..prostii lumii

 •  26 Martie 2008, 12:17

@ Altul mandru ca e oaie proasta. Dupa nikurile care ti-le pui, chiar nu are rost sa fi bagat in seama. Denota MULTA, MULTA FRUSTRARE

 •  26 Martie 2008, 12:15

@ cfr-ista. Nu, eu nu ma refeream la vaslui ca "prieteni" ci la alte cluburi. Am vazut o postare mai jos si ii dau dreptate. Nu avem nicio echipa de CL.

 •  26 Martie 2008, 12:14

Cum sa vina o natiune (ruseasca), sa ocupe abuziv tara, sa instaureze un regim, sa infiinteze o echipa de standarde sovietice (standardul CSKA) si pe deasupra sa fie si cea mai iubita echipa ??? Astia suntem noi romanii, mari nationalisti :)))))

 •  26 Martie 2008, 12:14

@STEF:daca rapid se duce in b pe merit numi pare rau dar cand este furata in 4 meciuri ma supara NORMAL CA TE SUPARA SI TE INTELEG. SI PE MINE M-A SUPARAT ANUL TRECUT CAND DINAMO NE-A FURAT IN DERBI IN TUR SI ACOLO S-A SI DECIS CAMPIONATUL. ORICUM EU INCLINS A CRED CA ARBITRII DIN TARA NU AU VALOARE SI CEA MAI GRAVA GRESEAL;A A LPF ESTE CA NU ADUCE ARBITRII STRAINI LA MECIURILE IMPORTANTE

  • 1
  • •••
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • •••
  • 40
Comentează