Comentarii (397)
 •  26 Martie 2008, 12:40

de acord cu tine houser dar crezi ca injurand pe forumuri esti mai presus decat ceilalti care fac ce fac prin tribiune?liverpool din cauza suporterilor din cate mi-aduc aminte nu au mai avut voie nush cati ani in cupele europene, juventus parca a fost retrogadata in B, lazio de asemenea din cauza suporterilor a avut de suferit, si multe alte cazuri crezi ca asta o sa ajute cu ceva?Asta este realitatea, accepti, si Dinamo a castigat un campionat in `88 in fata Stelei din anumite motive....

 •  26 Martie 2008, 12:35

steaua fura mai penal ca inainte de 90.

 •  26 Martie 2008, 12:34

@cineva . de acord cu tine. corect ca a oprit meciul. corect si ca da 3-0 pt. steaua. f corect. violenta trebuie oprita. dar la fel cum sa procedat acuma, trebuia sa se procedeze si in tur cand bozovici a fost lovit cu un surub. acelasi arbitru, aceleasi echipe. singura diferenta e ca meciul sa jucat pe ghencea. insa o maaaaaaaaareeeeeeeeee diferenta. steaua echipa FRF. M.UIE STEAUA. M.UIE BECALI.

 •  26 Martie 2008, 12:33

aici e vorba si de educatie...chiar in iarna cand am fost la meciul cu mioveni un copilas de vreo 7-8 ani a aruncat cu un bulgare de zapada dupa un jucator de la mioveni...dar e un copil care nu stie si nu-si da seama de ceea ce face...de aceea e mai bine sa se rejoace meciul cu portile inchise!!!nu poti condamna 10 mii de oameni pt. un betiv sau un copil!!!

 •  26 Martie 2008, 12:31

Asa e, voi astia de la Steaua si Dinamo sunteti toti doctori ingineri, avocati, doctori, economisti etc., iar la Rapid sunt numai tigani. Bv puiu :))

 •  26 Martie 2008, 12:29

Nu inteleg de ce se face atata tamtam pe seama acestor chestii cand cu totii stiti foarte bine ca pana si crainicul de pe stadion urla in microfoanele alea sa nu se mai arunce cu obiecte in teren!si in al doilea rand referitor la conspiratia cu stelistu in tribuna rapidului mi se pare cea mai mare prostie!! Acceptati dracului realitatea si campionatul asta de KKT!!!Sunt stelist dar asta nu ma impiedica sa spun ca este unul dintre cele mai proaste campionate care au existat pana acum...

 •  26 Martie 2008, 12:29

@Martianul: De suruburi i-a verificat cineva? Nu, pentru ca suruburile care cad la jucatori in cap "dispar". :)

 •  26 Martie 2008, 12:28

Foarte bine a facut arbitrul cand a intrerupt meciul.....si poate prin decizia asta care eu cred k o sa fie 3-0 pt steaua, or sa se invetze minte sa nu se mai poarte k in evul mediu....toate laudele mele arbitrului DEACONU pt k a dat dovada de curaj...

 •  26 Martie 2008, 12:27

@Marţianul : pt ca cel ce a aruncat era rapidist si tigani intre ei nu se dau in primire. In Ghencea la meciu cu UTA toata lumea se uita sa nu arunce vrun "travestit(rapidist,dinamovist)" cu ceva in teren. incepe civilizarea pe stadioane.

 •  26 Martie 2008, 12:27

A plecat SIRNOBI ? Ce frumos scria el cu caps ON ... despre echipa lui de suflet.

  • 1
  • •••
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • •••
  • 40
Comentează