Comentarii (397)
 •  26 Martie 2008, 13:02

Daca se da verdictul de 3-0 pentru steaua, s-ar crea un precedent si sa vezi la urmatorul derby de pe ghencea, daca se arunca cu o bricheta cum pierde steaua cu 3-0? sau nea gigi pune plasa in juru terenului ? :)

 •  26 Martie 2008, 13:01

pt cineva .............. pierde rapidul meciul la masa verde insa invingatoarea morala a meciului ramane rapid din simplul fapt ca v-am dat un gol si voi nu ati miscat nimic pe teren...hai pa si somn usor!

 •  26 Martie 2008, 13:00

@houser stai linistit ca in curand o sa fie si la noi mafie la fel ca-n italia!!!in itlaia te impusca fara sa clipesti!!!mai ales carabinierii :))) mi s-au povestit tot felul de intamplari haioase intr-un fel si dureroase in altul... :))))

 •  26 Martie 2008, 12:58

ok hai sa raman in prostia mea mai am si alte lucruri de facut nu sa ma cert pe forumuri despre echipe care mai castiga un meci 2, 3, 7-9 cu ajutorul arbitrilor!Va urez succes in continuare si multumiti-va ca pierdeti meciul cu 3-0 si nu va mai si depuncteaza cu vreo 10 boabe asa sa va linistiti o vreme!FORTZA STEAUA si sa ne auzim cu bine in urmatorul campionat poate mai bun si mai civilizat!

 •  26 Martie 2008, 12:56

problrma nu este ca a pierdut meciu rapid problema este ca nu o sa aplice legea tot timpul o so aplice numai cand le convine lor

 •  26 Martie 2008, 12:56

este ca si cum ai fura dintr-un magazin 10 milioane de lei. iar politia te prinde si iti ia 5 milioane si te lasa liber.

 •  26 Martie 2008, 12:56

pt eu_28 ......... inchide gura ca iti pute...

 •  26 Martie 2008, 12:56

este regretabil ce se intampla in fotbal. nu numai la noi. in italia sa creat un lucru foarte necurat. un precedent incredibil. milan desi a fost prinsa cu hotii, a fost doar depunctata, si a fost depunctata in asa fel incat a prins locul 4 ce duce in uefa champions league. acest lucru mi se pare icnredibil. dupa parerea mea, o echipa prinsa cu hotii trebuie retrogradata automat, fara nicio depunctare.

 •  26 Martie 2008, 12:55

M.U.I.E. Rapid si atat!!! Ciocu mic ca tot noi luam campionatu fraierilor

 •  26 Martie 2008, 12:53

scuze...liverpool a fost suspendata 6 ani iar celelalte echipe englezesti 5 ani!!!au murit 39 de oameni pe stadionul heysel intr-un meci cu juventus

  • 1
  • •••
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • •••
  • 40
Comentează