Comentarii (397)
 •  26 Martie 2008, 12:52

visam la cai verzi pe pereti si ne pisam impotriva vantului....putem sa tipam noi pe forumuri ca vrem fotbal jucat numai pe teren....cei mari fac jocurile dupa propria placere si lucrul asta nu o sa-l schimbe nici dna nici dga nimeni....

 •  26 Martie 2008, 12:50

@cineva, m-ai convins. esti prost. pai cum plm sa nu existe si altcineva in afara de rapid dinamo si steaua? exista cfr cluj, exista timisoara, exista urziceni. numai ca aceste echipe nu sunt lasate sa joace de arbitri.

 •  26 Martie 2008, 12:49

sunt dinamovist. insa as vrea sa se faca si la noi ce sa facut in italia. sa vina dreacu dna si sa ancheteze toata mocirla asta de fotbal. vinovatii sa fie arestati, iar cluburile retrogradate. insa ar fi o problema. toate titlurile astea nu ar avea cui sa le acorde. nu cred ca este o echipa corecta in liga 1.

 •  26 Martie 2008, 12:48

stiu cfr-ista

 •  26 Martie 2008, 12:48

O spun si o repet asta este campionatul slab si lipsit de spectaculozitate, trebuie sa acceptam nici eu nu sunt multumit si nu-mi place ceea ce se intampla..crezi ca nu as vrea sa vad un campionat in care fiecare meci conteaza si poti vedea un spectacol cu adevarate faze gol multe goluri pe meci si alte lucruri de genu asta , un campionat in care sa nu existe numai steaua, rapid si dinamo?

 •  26 Martie 2008, 12:48

atunci cand au murit suporterii???un an de zile nu a avut voie in nici o competitie europeana...acel meci a fost international...juventus nu din cauza suporterilor a fost retrogadata!

 •  26 Martie 2008, 12:47

vreti sau nu vreti, trebuie sa recunoasteti. toata treaba asta cu deaconu a fost regizata. vreti sau nu vreti, trebuie sa recunoasteti ca returul acesta ati castigat 9 puncte datorita arbitrilor. (rapid, urziceni, cfr cluj). si o sa mai fie greseli de arbitraj pana la finalul campionatului. pacat ca ele vin decat intr-o directie.

 •  26 Martie 2008, 12:45

daca steaua conducea pe giulesti cu 1-0, oare se mai oprea meciul?...eu nu cred...

 •  26 Martie 2008, 12:44

@cineva. dar cand steaua a cedat lui dinamo cupa romaniei castigata in 89 iti aduci aminte? de injurat se injura pe toate stadioanele din lume. diferenta este ca eu injur si pe stadion, nu numai pe internet. am fost de mai multe ori pe stadioanele din strainatate. stiu cum este si acolo. si acolo se arunca cu brichete. si acolo se galeriile se injura intre ele la meciurile contra rivalilor. insa acolo rar se opreste un meci pentru un kkt. regie pe fatza.

 •  26 Martie 2008, 12:43

a si inca ceva, datorita suporterilor din intreaga America de Sud care sa le zic asa sunt fanatici, ce ar trebui sa se intample? Sa le interzica sa mai joace fotbal?

  • 1
  • •••
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • •••
  • 40
Comentează