Comentarii (397)
 •  26 Martie 2008, 10:01

Comisia va trebuii sa ia urmatoarea decizie: 1. Rapid sa castige cu 3-0, pentru ca "lasi" de la Steaua au parasit terenul fara consimtamantul arbitrului. 2. Steaua sa fie depunctata cu cel putin 10 puncte, pentru ca au infiltrat suporteri in tribuna rapidista ca sa arunce cu brighete. 3. Steaua sa fie sanctionata cu suspendarea terenului propriu pe 6 luni, pentru incidentele de pe Rapid. 4. Radoi si Lovin sa fie suspendati de la joc,ca sunt de la Steaua si nu fac cinste fotbalui ro

 •  26 Martie 2008, 10:00

ce moaca are dragomir...PIEI SATANA!!! :))))))

 •  26 Martie 2008, 09:59

chiar nu inteleg ce aveti cu deaconu asta...a facut ceva normal conform regulamentelor...nu am auzit pe nimeni sa l condamne pe suporterul ala inconstient...imi este mila si de ziaristi si de asazisi suporteri care nu inteleg ca fotbalul e un sport nu o adunatura de suporteri necivilizati

 •  26 Martie 2008, 09:58

hihi...am un prieten caruia i se zice franco :D...eu vreau sa luati voi locul 2 :(((

 •  26 Martie 2008, 09:58

cfr-ista sa-mi dai si mie un comentariu. dupa aceea sa ne unim sa le aratam noi la spurcati ce inseamna suportei adevarati. FORZZA RAPID

 •  26 Martie 2008, 09:55

cfr-ista esti cea mai tare zilel tu la spurcati cum sta treaba....... i love you FORZZA RAPID

 •  26 Martie 2008, 09:53

steaua echipa de CACAT sunteti si o sa fiti FORZZA RAPID

 •  26 Martie 2008, 09:50

continui-deaconu senior securist de la victoria,lupescu cel care se daea cinstit pin al-au angajat la frf fetita bisnitarului giovani becali dragomir securistul bisnitar care isi ia bani fumosi de la loterie,constantin seful mafiei din arbitraj care a prelungit meciul f c bihor steaua la 2-2 cu 15 min pina a dat steaua gol? alo uefa aude? help us. credeti ca pe cei de afara ii veti minti? blestemati sa fiti voi si familiile voastre anticristilor acum in postul pastelui..sa ardeti in iad

 •  26 Martie 2008, 09:49

prin atitudinea ziaristilor si moderatorilor tv, incurajindui pe Copos, Zotta, Manea, Corsicanu etc incitati la violenta pe stadioane. Numai in Romania se pot interpreta regulamentele dupa bunul plac a unora. Sunteti jenanti, Tolontan, Cartianu, Ivanovici etc, ne-ati intoxicat cu prezenta rapidistilor in ziare si la tv. Sa plateasca pt ce au facut ca au furat si ei destul GATA CU HULIGANI - LA SCOALA DE MANIERE ELEGANTE DIN FERENTARI SI GIULESTI sau la cersit la Roma

 •  26 Martie 2008, 09:46

becali asta ar trebui taiat si pe urma sa se arunce cu sare pe el :))))

  • 1
  • •••
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • •••
  • 40
Comentează