Comentarii (397)
 •  26 Martie 2008, 09:44

cfr-ul o sa ia campionatul!!!va zic eu!!!!

 •  26 Martie 2008, 09:44

blestem sa se abata pe veci asupra mafiei ce conduce fotbalul si romania si celor ce azi vor judeca strimb-basescu seful mafiei acre avindut vapoarele si nu a patit ceva iar unul ptr o piine face 3 ani ,hrebengiuc seful mafiei cuscrul lui basescu combinatorul nr1 de la steaua ,ciobanul beebeecali care aluat pamint mituind pe babiuc si 3 generali iar taranii nu isi pot lua pamintul inapoi,seful mafiei frf -trafic droguri fica sa si nepot arestat angajat frf deaconu senio asecurist de la victoria

 •  26 Martie 2008, 09:42

hahaha ce gluma buna...eu nu ma injosesc :))))))))))

 •  26 Martie 2008, 09:41

pe 7 mai va fi dubla sarbatoare in ghencea castigarea titlului nr.24 si 22 de ani de la castigarea cupei campionilor

 •  26 Martie 2008, 09:40

CFR-ISTO,AI ADORMIT?E TIMPUL SA TE TREZESTI!TE ASTEAPTA STELISTII SA TI-O DEA LA M-IEEEEEE!!!FORZZA STEAUA!

 •  26 Martie 2008, 09:40

vocea propun sa iti facem si oi o vizita acasa la tine :))

 •  26 Martie 2008, 09:39

15???hai mai pune :)...dar de ce sariti asa ca arsi toti ?:)))va e frica de adevar???

 •  26 Martie 2008, 09:38

ba cfr-istilor vedetiva de treaba ca noi o sa fim peste voi asa ca mergeti voi la sc si vedetiva de treaba si care nu sunteti la sc mergeti si va culcati, si stima pt ne-a Dragomir care dupa parerea me este singurul caruia i merge capul in fotbalul romanesc aaa si sa nu uit...respec pt fanii Stelei FORZA STEAUA

 •  26 Martie 2008, 09:37

cred ca daca meciul s-ar relua din minutul in care s-a oprit STEAUA ar fi dezavantajata

 •  26 Martie 2008, 09:34

voi incerca sa vin cu o solutionare mai altfel a litigiului rapid-STEAUA: -in ceea ce priveste STEAUA - meciul sa se rejoace din min 1 iar punctele obtinute de STEAUA ca urmare a rezultatului din teren sa se adauge la punctajul deja realizat in ceea ce priveste rapid-meciul sa fie pierdut cu 0-3(ca sanctiune) indiferent de rezultatul de pe teren. desi nu are acoperire regulamentara cred ca este singura solutie care nu afecteaza celelalte echipe din liga I

  • 1
  • •••
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • •••
  • 40
Comentează