Comentarii (54)
dinarad
dinarad  •  10 Decembrie 2011, 15:34

Steaua NU este cea mai iubita echipa. La Steaua se duc doar niste admiratori ai lui Becali care nu au treaba cu echipa si cu fotbalul , au doar treaba cu Gigi Becali si cupele si florile Stelei. Aia NU au fani. La ei NU "ia foc" stadionul nici daca se duc 200.000 de PLATITORI DE BILETE , daramite 30 sau 40 de mii!!! Stadionul ia foc cind joaca Rapidul , UTA , "U" Cluj , Petrolul , Craiova. Am mai spus-o si eu si multi altii: "DACA Steaua ar avea "performantele" Rapidului de exemplu , inclusiv cei 10 ani de "B" , nu ar mai avea aia "suporteri" nici cit Sportul Studentesc. G.Sp.=ziarul de propaganda al Stelei.

wollt_r
wollt_r  •  10 Decembrie 2011, 15:12
Postat de valah.redandblue pe 10 Decembrie 2011, 15:04

Ne pisam pe bozgori în seara asta ! Dupa meci nu va fi niciun boanghene pe aici.

daca ai vorbii frumos ai avea de castigat ... dar asa ramai un oarecare care injura si jigneste fara rost . te intrebai de ce nu tin cu voi ....

valah.redandblue
valah.redandblue  •  10 Decembrie 2011, 15:04

Ne pisam pe bozgori în seara asta ! Dupa meci nu va fi niciun boanghene pe aici.

valah.redandblue
valah.redandblue  •  10 Decembrie 2011, 15:03
Postat de draptor pe 10 Decembrie 2011, 14:48

desi tin cu DINAMO ,recunosc FALIMENTUL managerial al actionarilor dinamovisti !!!suntem 0000 ,oitele sunt peste noi ca imagine in ciuda faptului ca ciobanul injura toata lumea si pe proprii suporteri dar a avut curajul sa joace pe NATIONAL ARENA!ai nostri s-au c......at pe ei si s-au supus dorintei jucatorilor de a juca in stadionul ala de pe timpul lui LEONIDAS SI AI LUI 300!cred ca DINAMO are suporteri sa umple stadionul national la derby-uri ,sa vedem cite oi vor merge pe national ,la meciul cu vointa sibiu....FORTA DINAMO sper ca actualii"actionari"sa se duca cit mai repede pe drumul lor si sa ne lase in pace!

Noi v-am respectat mereu, doar cate o glumita mai nesărată pe aici pe acolo.

draptor
draptor  •  10 Decembrie 2011, 14:48

desi tin cu DINAMO ,recunosc FALIMENTUL managerial al actionarilor dinamovisti !!!suntem 0000 ,oitele sunt peste noi ca imagine in ciuda faptului ca ciobanul injura toata lumea si pe proprii suporteri dar a avut curajul sa joace pe NATIONAL ARENA!ai nostri s-au c......at pe ei si s-au supus dorintei jucatorilor de a juca in stadionul ala de pe timpul lui LEONIDAS SI AI LUI 300!cred ca DINAMO are suporteri sa umple stadionul national la derby-uri ,sa vedem cite oi vor merge pe national ,la meciul cu vointa sibiu....FORTA DINAMO sper ca actualii"actionari"sa se duca cit mai repede pe drumul lor si sa ne lase in pace!

razvand11
razvand11  •  10 Decembrie 2011, 14:36

se mai gasesc bilete?

replicant
replicant  •  10 Decembrie 2011, 14:21

Remarc cu placere interesul tot mai crescut, an de an, pentru dubla Steaua - CFR. Cine s-ar fi gandit vreodata ce transformare va suferi CFR-ul din Cluj-Napoca! Ma bucur pentru asta. Dar mai ales, cine s-ar fi gandit vreodata ce transformare va suferi Steaua din Bucuresti! Din nou ma bucur. :)

wollt_r
wollt_r  •  10 Decembrie 2011, 14:20
Postat de marioagiu pe 10 Decembrie 2011, 14:17

Intr-o tara de tarani,de ciobani si de tigani,nu ma mir ca steaua are cei mai multi fani(pentru rima,a se citii spectatori).Singurii fani sunt cei ai Rapidului si cu totii stim asta.

da voi sinteti singuriii unicii si cum vrei tu ...... pfff cata sclipire in capu tau

ardeardealul
ardeardealul  •  10 Decembrie 2011, 14:19

40000 de oi sa vada CFR-ul!!! :))))

marioagiu
marioagiu  •  10 Decembrie 2011, 14:17

Intr-o tara de tarani,de ciobani si de tigani,nu ma mir ca steaua are cei mai multi fani(pentru rima,a se citii spectatori).Singurii fani sunt cei ai Rapidului si cu totii stim asta.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 6