Comentarii (54)
totdd
totdd  •  10 Decembrie 2011, 12:43
Postat de flafy pe 10 Decembrie 2011, 12:41

defapt daca ar fi sa se bata suporterii numai Dinamo si Rapid ar conta!

salut Flavian ! nu e chiar asa si steaua are ceva.sunt cateva cazuri, ...cand ne-am alergat cu voi sau cu rapidistii.

flafy
flafy  •  10 Decembrie 2011, 12:46
Postat de totdd pe 10 Decembrie 2011, 12:13

si pe tara tot pe trei sunt. si steaua tot pe primul

nu conteaza pe tara,cunteaza pe bucuresti,dinamovistii,rapidistii,stelistii care sunt in afara bucurestiului sunt niste tarani care nu-si sustin echipele locale!!

flafy
flafy  •  10 Decembrie 2011, 12:41
Postat de v_for_vendetta_2011 pe 10 Decembrie 2011, 12:08

ba dar ce aiurea sunteti cu articole dinastea! daca iesiti azi prin oras si vedeti pe unii zgariati pe fata inseamna ca sunt dinamovisti! ba potailor,sa va intre bine in cap......in Bucuresti sunteti pe locul 3 la nr de suporteri....dupa Steaua si rapid!

defapt daca ar fi sa se bata suporterii numai Dinamo si Rapid ar conta!

totdd
totdd  •  10 Decembrie 2011, 12:39
Postat de motul_calator pe 10 Decembrie 2011, 12:23

@totdd Nu contesta nimeni ca Steaua e cea mai iubita. Trebuie insa sa recunosti ca linsajul mediatic la care a fost supus CFR-ul nu e meritat. Noi avem o medie de 5000 de spectatori in Gruia, ceea ce e mai mult decent pentru o echipa mica in ceea ce priveste traditia. Suntem in crestere. E nedrept sa zici ca atitudinea noastra e de 'cacat', mai sunt si suporteri adevarati in tara asta, nu numai lipsiti de aducatie, care cred ca injurand isi dovedesc afinitatea fata de o ehipa sau alta. Sa fim seriosi atunci si sa nu acuzam aiurea! Steaua e favorita diseara, dar luati individual jucatorii Cfr-ului sunt mai buni. Sa speram ca va fi un meci frumos.

aveti 5000 pe meci pt ca imparte clubul prin scoli si licee bilete gratis. cel putin asa facea. in sfarsit si cfr-ul are sustinatorii ei si nu contest asta. cat despre atitudinea de "cacat", m-am referit strict la cei cu atitudine de "cacat". stii, e dureros sa fii catalogat drept "oaie" sau "stelemist" doar pt ca un imbecil este patron la steaua si nu mai vrea sa plece.la aia -am referit. suporterii adevarati ai cfr-ului, cu bun simt, educatie si cu care poti purta un dialog online civilizat, au respectul meu. iar tu te numeri printre ultimii mentionati

bizarre88
bizarre88  •  10 Decembrie 2011, 12:38
Postat de forza1rapid pe 10 Decembrie 2011, 12:29

Deci iata cum se umple National Arena , oile luand cu asalt stadionul ca SA VADA CFR-UL !!!

nici ca gluma nu merge reamarca ta =)))

klaus
klaus  •  10 Decembrie 2011, 12:34
Postat de wolf_89 pe 10 Decembrie 2011, 12:03

stelist prin nastere, puscarias prin gratie. 6, vine cloaca.

mucii galbeni sunteti voi!

klaus
klaus  •  10 Decembrie 2011, 12:33
Postat de forza1rapid pe 10 Decembrie 2011, 12:29

Deci iata cum se umple National Arena , oile luand cu asalt stadionul ca SA VADA CFR-UL !!!

ba astia de la steaua fac spectatori cat faceti voi intr-un campionat!

klaus
klaus  •  10 Decembrie 2011, 12:31
Postat de motul_calator pe 10 Decembrie 2011, 12:23

@totdd Nu contesta nimeni ca Steaua e cea mai iubita. Trebuie insa sa recunosti ca linsajul mediatic la care a fost supus CFR-ul nu e meritat. Noi avem o medie de 5000 de spectatori in Gruia, ceea ce e mai mult decent pentru o echipa mica in ceea ce priveste traditia. Suntem in crestere. E nedrept sa zici ca atitudinea noastra e de 'cacat', mai sunt si suporteri adevarati in tara asta, nu numai lipsiti de aducatie, care cred ca injurand isi dovedesc afinitatea fata de o ehipa sau alta. Sa fim seriosi atunci si sa nu acuzam aiurea! Steaua e favorita diseara, dar luati individual jucatorii Cfr-ului sunt mai buni. Sa speram ca va fi un meci frumos.

Steaua-TSKA 21.000 de mii,CFR-Pandurii 3000 la voi in Gruia!

wolf_89
wolf_89  •  10 Decembrie 2011, 12:32

stelist prin nastere, puscarias prin gratie. pana si jiji a fost la puscarie.

forza1rapid
forza1rapid  •  10 Decembrie 2011, 12:29

Deci iata cum se umple National Arena , oile luand cu asalt stadionul ca SA VADA CFR-UL !!!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6