FOTBAL  »  Superliga  »  ASTRA - STEAUA

FOTO Astra putea primi un penalty cu Steaua la startul reprizei secunde

Captură TV Dolce Sport

Articol de GSP - Publicat duminica, 11 decembrie 2016 20:30

Astra putea primi o lovitură de pedeapsă în minutul 52, la 0-0, la o intervenție a lui Gabi Tamaș asupra lui Daniel Niculae.

Fundașul Stelei a pus un picior în fața fotbalistului intrat pe teren în minutul 46, însă arbitrul Radu Petrescu n-a dat penalty în favoarea campioanei României.

Centralul a fluierat, însă a dat lovitură liberă pentru Steaua și i-a acordat cartonașul galben lui Niculae pentru simulare.

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
Patronul milionar care merge cu metroul în București: „Fac socoteala, ies mult mai ieftin!”
Gheorghe Hagi a vândut iar! „Regele Exporturilor” este noul investitor de la Farul și oferă o sumă importantă: „Nu-mi place fotbalul, dar cred în Hagi!” + Cum arată acum acționariatul
Becali, nevoit să plătească o sumă uriașă: „Trebuie să scot banii ăștia”
Europa League

Campionul mondial și european, suspendat pentru că a făcut semnul crucii la Jocurile Olimpice de la Paris: „Dumnezeu mi-a dat totul! Nu voi schimba nimic”

Între timp, în România: bazin semiolimpic inaugurat într-un sat fără canalizare » „Mobilizez babele de prin jurul meu și ne ducem împreună”