Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Sa imi bag pula in voi stelistii draqu! Muriti javrelor, ca suntem in drum spre titlu si nu stiti ce sa mai scrieti, ca sa ne impiedicati! Date draqu curvarule de lobont care ai fost si la dinamo! Javra ordinara!
FRF n-are nici o putere, nu se baga, pentru ca e cacaciosi ca FIFA si UEFA
aici nu este o problema care sa tina de rivalitatea dintre echipele bucurestene. este vorba despre niste acte de coruptie facute de cei din federatie, care au favorizat rapidul. in mod normal acestea trebuiesc corectate dupa ce v-a disparea mircea sandu, rapid va plati datoria, si competitia sportiva va merge mai departe ... cu bune si cu rele :)
ai sa rizi, dar e acelasi :) toate celelalte cluburi care au aparut prin hunedoara, au fost fantome. a mai fost unul acum citiva ani care a fost dat in judecata de cel despre care vorbim, pentru folosirea in mod ilegal a marcii, si a disparut. acum exista un fc hunedoara care ar cam vrea sa se numeasca corvinul, doar ca nu prea mai au tupeu sa incerce asa cum au incercat cei dinainte.
numai comentarii de la oi belite si jigodii, va ofticati bai jegurilor si nu mai puteti dormi din cauza ca Rapid ,sigur , o sa castige campionatul , muriti in chinuri muistilor.
Coposel, ce-ai facut tata...???...ai umblat pe la FRF, ai facut o alta societate "falimentara"ca sa primesti licenta...???...eu cred ca locul tau este in liga a III a...chiar si acum vad ca primesti ajutoare in meciuri...oare a fost penalty la Tg.Mures...???...;)
Rapid direct în liga a III-a . Oare de ce imediat după arestarea lui Avram și numirea lui Craciunescu -Samsung la CCA , Copos l-a dat afara pe Vama? Nu este o întrebare prea grea dacă poți judeca cu mintea ta.
deci doamne fereste ce se intampla la frf, doamne feri poi cu sa nu fie una si aceeasi echipa daca a 2 societate joaca pe locul lasat de prima care in caz normal trebuiasa porneasca din div d dak nu e aceeasi locul lasat de ufc rapid trebuia luat de una din ocupantele locurilor trei din cele 2 serii de b la puscarie cu voi sandu mitica borcea becali copos porumboiu paskany toti nesimtitilor ce sunteti auzi tu juristul stangaciu fostul portar care a facut scoala in cantonament si cu lovele si acum e juist la frf=)))))))))rusineeeeee
aceeasi situatie, e si la celelalte doua departamentale . de ce daca isi schimba, forma de organizare, pt a scapa de datorii, de ce palmaresul ramine ? suna a excrocherie !
oare uefa stie ca rapid din grupele europa league nu este rapid din sferturile aceleasi competitii in meciul contra steaua??? sa ne raspunda FRF. CORUPTII .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.