FOTBAL  »  Superliga  »  RAPID - FC BOTOȘANI 2-2

EXCLUSIV / FOTO Before and after cu Dan Șucu » Imaginile serii în Giulești

Rapid - FC Botoșani 2-2 » Dan Șucu, principalul acționar al giuleștenilor, n-a avut o viață ușoară, aseară, în timpul partidei contând pentru runda #3 din Superliga +28   FOTO

Articol de - Publicat sambata, 29 iulie 2023 09:30 / Actualizat sambata, 29 iulie 2023 09:30

Rapid - FC Botoșani 2-2 » Dan Șucu, principalul acționar al giuleștenilor, n-a avut o viață ușoară, aseară, în timpul partidei contând pentru runda #3 din Superliga.

Omul de afaceri care deține 70% din acțiunile Rapidului a venit relaxat pe Giulești alături de soția lui, ex-prezentatoarea TV Diana Lăscărescu. Cei doi au fost surprinși sărutându-se înainte de startul partidei:

Before and after cu Dan Șucu » Imaginile serii în Giulești

În prima repriză, totul a decurs conform planului pentru Rapid măcar din perspectiva tabelei, care arăta 1-0 la finalul primelor 45 de minute. Numai că FC Botoșani a profitat în partea secundă de erorile comise de Iulian Cristea și Cîrjan și a marcat de două ori în mai puțin de 10 minute, întorcând scorul.

Un fost arbitru a analizat faza în care Rapid a cerut penalty » Verdict categoric
RAPID - FC BOTOȘANI 2-2

Șucu a fost vizibil afectat de evoluția partidei, având grimase expresive în tribună:

În cele din urmă, partida dintre Rapid și FC Botoșani s-a încheiat la egalitate, 2-2.

+24 FOTO

VIDEO. Atmosferă superbă în Giulești

Mai multe articole despre Rapid - FC Botoșani 2-2:

Eroare uriașă: Iulian Cristea a îngropat-o pe Rapid + Greșeală mare comisă și de Cîrjan
RAPID - FC BOTOȘANI
Fotbalistul propus la FCSB, gafă de proporții în Rapid - FC Botoșani

Mihai Stoica, impresionat de fizicul unui „tricolor”: „Uitați-vă la el, poate să concureze la Mister Olympia”
Nationala
„Am imaginile!” » Furtună și DUPĂ Germania - Danemarca: „Ăsta nu e fotbal! Reguli ridicole”
Euro 2024
Edward Iordănescu a găsit formula câștigătoare pentru meciul cu Olanda » 3 schimbări în echipa de start
Nationala

Rafael van der Vaart, dialog cu GSP: „România? Mai bine întâlneam Spania sau Germania” » „Tricolorul” care l-a impresionat

Programul complet al optimilor de finală de la Euro 2024 » Când se joacă România - Olanda