Comentarii (68)
charliebravo
charliebravo  •  08 Septembrie 2013, 13:03

mai d@bitocilor care va credeti suporterii ai fantomei voi sunteti 7 mii la meci pt ca olga a interzis adevarata echipa in oras , si lumea nu are unde sa mearga , plus ca o parte dintre voi se stie veniti cu autocarele :D ca sa dati cu stampila prezent

acm75
acm75  •  08 Septembrie 2013, 12:50
Postat de fuhrerul pe 08 Septembrie 2013, 12:19

au fost peste 10.000 de oameni lejer, tribuna II a fost plina, tribuna I mai mult de o treime, plus cei de la tr 0 si cativa pe la peluze! eu am dat bani pe bilet si o sa dau in continuare si o sa ma duc la meciurile lor cat o sa mai fie booveanu patron la FC U si o sa vina cu declaratii de genu "sînt banii mei, nocturna mea, scaunele mele"! ://www.youtube.com/watch?v=Zn_dMjdWkc8

Milanezule,ACM a cui este ?A lui Berlusconi sau a Locuitorilor din Milano?Patrimonial vorbind?

acm75
acm75  •  08 Septembrie 2013, 12:48
Postat de forza.stiinta pe 08 Septembrie 2013, 12:36

unde sunteti soarecilor care ziceati ca nu o sa fim nici 100 de insi la meciuri? :)) fu''tu''va''n gura de angajati :)))

Ai dreptate nici o suta nu a-ți fost,suporteri nu activisti.

steaua.libera
steaua.libera  •  08 Septembrie 2013, 12:39
Postat de ipsilante pe 08 Septembrie 2013, 11:03

"Stiinta Olgutei"; "10.000 degeaba" ! Pseudu-gazetarii de la acest site nu se dezmint. Sint PARTIZANI pe fata ai "clientului" "mititelu"! Nu conteaza pe cit... E doar criza, nu? In primul rind, au fost cu mult peste 10.000 de suporteri craioveni pe stadion. Se apreciaza a fi fost 14-15.000. Nu e Stiinta Olgutei ci ECHIPA CRAIOVEI, CS Universitatea Craiova! Cea care a luat 4 titluri si 6 cupe, CRAIOVA MAXIMA, Campioana Unei Mari Iubiri! Imb@cilii ofticosi pe stadionul semi-plin, ca si borf@sul sudor, ziceau cu rautate ca au fost angajatii Primariei, familiile PSD-istilor, etc... Cind ai capul cit damigeana si creierul cit dopul, ce aprecieri ai putea fa

Sa mori tu ca echipa asta infiintata acuma cateva luni era in anii 80 si a castigat titluri?

forza.stiinta
forza.stiinta  •  08 Septembrie 2013, 12:36

unde sunteti soarecilor care ziceati ca nu o sa fim nici 100 de insi la meciuri? :)) fu''tu''va''n gura de angajati :)))

fuhrerul
fuhrerul  •  08 Septembrie 2013, 12:19

au fost peste 10.000 de oameni lejer, tribuna II a fost plina, tribuna I mai mult de o treime, plus cei de la tr 0 si cativa pe la peluze! eu am dat bani pe bilet si o sa dau in continuare si o sa ma duc la meciurile lor cat o sa mai fie booveanu patron la FC U si o sa vina cu declaratii de genu "sînt banii mei, nocturna mea, scaunele mele"! ://www.youtube.com/watch?v=Zn_dMjdWkc8

tigri
tigri  •  08 Septembrie 2013, 12:14

Daca dispare Steaua tu ai tine cu Dinamo doar ca e din Bucuresti? Pentru ca majoritatea stelistilor nu-l inghit pe Becali, inseamna ca trebuie sa tina cu altcineva? Nu inteleg cum poate cineva din exterior sa se pronunte asupra situatiei din Craiova, de parca alegerea ar fi rezultatul unui algoritm logic.

buerebuistas
buerebuistas  •  08 Septembrie 2013, 11:49

Urla impartialitatea in voi ,jurnalistii mizdii

microbuzulbotosani
microbuzulbotosani  •  08 Septembrie 2013, 11:35

spre deosebire de rapid si fc u craiova , cs u a avut un adversar mult mai periculos tinand cont ca gloria bistrita a retrogradat din liga 1.

mama.is.here
mama.is.here  •  08 Septembrie 2013, 11:26

mare paguba ca nu se prezinta brutarul la meci cu echipa lui...0-3, si gata!

  • 1
  • •••
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7