FOTBAL  »  LIGA 2  »  UNIREA ALBA IULIA - FC CARACAL 1-0

Premoniţie

Articol de GSP - Publicat luni, 17 martie 2008 00:00

Marcatorul unicului gol al victoriei cu FC Caracal, atacantul Andrei Zăgrean (21 de ani) a presimţit că va înscrie de la încălzire. Introdus în minutul 64 în locul lui Costea, Zăgrean nu a mai marcat de 169 de zile, ultima reuşită datînd din meciul cu Drobeta Turnu Severin (2-3). "Am simţit în pauză că o să dau gol, priveam în gol şi îmi închipuiam că o să fiu fericit. Nu mă împac cu ideea de a fi eternă rezervă, muncesc mult în continuare şi vreau să-mi fac treaba, să fiu util. Dacă joc şi numai 15 minute şi marchez este perfect", a povestit Zăgrean.

Fosta gimnastă Ana Porgras, triunghi amoros la Survivor? Ce dezvăluiri face câștigătorul: „Mi-a propus un joc”
Stiri extrasport
„Tricolorul” pe care Cornel Dinu îl consideră un intrus la Euro: „Nu știu de ce mizează în continuare pe el”
Nationala
3 lucruri cu care nu s-a putut acomoda camerunezul sosit de 3 ani în România: „Vă spun ce aș schimba”

Rafael van der Vaart, dialog cu GSP: „România? Mai bine întâlneam Spania sau Germania” » „Tricolorul” care l-a impresionat

Programul complet al optimilor de finală de la Euro 2024 » Când se joacă România - Olanda