Razvan  •  15 August 2024, 09:38

Ei slabi, voi si mai slabi, fotbalu romanesc se joaca in studiori tv prin declaratii, canda intra echipele pe teren incepe chinu

pixelplus
pixelplus  •  15 August 2024, 09:17

Domnule Stoica Aschia nu sare departe de gard. Acelasi discurs ca al sefului vostru. Cine au fost SLABI? Ei? Sa fim seriosi cu 3-0 la pauza si cu "motoarele" la ralanti in repriza a doua au fost SLABI? Daca o tineau in acelasi ritm se termina cu un scor de tenis. De echipa noastra ce sa spunem? A fost din alt film ca sa ma exprim plastic. Cu jucatori ca BALUTA foarte individualist care nu vrea sa inteleaga ca nu este un leader si ca trebuie sa fie integrat si in slujba echipei, vreti sa castige? Stefanescu daramat moral dupa fiecare meci de patronul vostru a toate stiutor. Cu Cretu care alearga dar care greseste meci de meci? Si sa nu mai mentionam si alti jucatori. Unde este slabiciune la cehi? Daca taceai filosov ramaneai. Asa ti-ai dat cu firma in cap, cum spune o vorba romaneasca. Sa fim seriosi, daca o tineti tot asa nici in Conference League nu veti reusi.

bunicu
bunicu  •  15 August 2024, 09:09

MM Stoica ați jucat țurca în prima repriză în a doua ați mai jucat ceva dacă la Centru era BÂRSAN sigur vă calificați a fost clar că simularea lui Olaru nu sa prins arbitru.Jucați fotbal nu comentarii.

parpalache
parpalache  •  15 August 2024, 08:24

Ee,altceva e in cooperativa!Ce mai meciuri frumoase cu Botoșani,cu Farul,cu Craiova și inca vreo 7 echipe din Liga lu nea GG!Arbitrii sunt„dresați”,presa are superlativele la ea,ortopedul Dawa poa sa faca in voie intervenții chirurgicale pe oasele adversarilor...Nu ca „slabii”aia de la Sparta Praga!Nu s-au simțit și ei sa joace fara vreo 6 titulari-ca Macaby(trimiși la Olimpiada)și nici meciul de„acasa”nu s-au simțit și ei sa-l joace pe teren neutru și fara spectatori!

bozo76
bozo76  •  15 August 2024, 08:23

Stoica, la faultul asupra lui olaru in careu, eufaceam ca totzi dracii. Mm, chiar nu puteai sa faci asa? Dupa meci puteai sa pui memoriu la Uefa. Sau ti-e tarsha?