legio.sud
legio.sud  •  15 August 2024, 07:35
Postat de gimiskutze pe 14 August 2024, 23:24

pai daca v-au scos niste slabi voi cum ati fost? si mai slabi! asa ca ciocu mic si joc de glezna...la anu si la multi ani!

Când niște “slabi “ îți dau trei în 37 minute , se cheamă că nu ai existat pe teren și vii direct de la stână !

Eu2306
Eu2306  •  15 August 2024, 07:26

Hai las-o în bălării ????????????comentează bre cartonel jocul tilicarilor ca despre cehi nu prea ai ce să zici … au fost prea buni pentru voi , ca fotbalul se joacă pe câte ia în sac copilul de mingi dintre bare????și la voi nu mă îndoiesc ca aveți deja magazin de vânzare pentru mingi de fotbal????????????

adrian008
adrian008  •  15 August 2024, 06:54

Mimi uita ca la 3-0 a scapat ala singur. A vrut sa il umileasca pe Tarnovanu. Daca ala juca serios era 4-0 si ...ura si la gara. Era repriza a 2-a prin minutul 52. Nu stiu daca mai venea golul lui Olaru

Nini
Nini  •  15 August 2024, 06:49

Omul acesta nu are logică în nimic ce spune. Mimi dragă nu a fost fault, Olaru are amețeli, doar Barsan și compania dau 11 m.

remarque
remarque  •  15 August 2024, 06:28

fazele fixe nu mai fac parte din jocul de fotbal? Sau se intentioneaza scoaterea lor din jocul de fotbal? FCSB nu a avut faze fixe in acest meci? A avut. Dar genul de faza "fix pix". Adica nu a stiut ce sa faca cu ele. Nu am o statistica, dar cate meciuri a castigat FCSB in urma unor goluri din faza fixa sau din penalty? Chiar Cupa Campionilor Europeni castigata de Steaua si revendicata de Meme a fost castigata asa. Sparta a fost mai buna clar, a stiut ce vrea si a putut. Ghioceii de la FCSB au fost cu vaicareala. Olaru a fost faultat si nu a primit penalty dar in cate alte zeci de meciuri a primit lovitura libera sau penalty fara sa fie de fapt fault? Roata se invarte

mario_rdfe_
mario_rdfe_  •  15 August 2024, 05:26

Nici nu mai conteaza cum te au condus...dar sa fii condus la pauza cu 3-0 si sa spui ca sunt slabi...bai meme, nu te suport..dar te stiam un baiat destept,care stie sa vorbeasca...ai luat o pe aratura fratele meu...ai imbatranit ! Au profitat de greselile tale...deci , cine este slabul ?!? I ati pastilele meme, dute intr un parc si plimba catelul...creste nepotii cand o sa faca Teodora.. si asa esti degeaba in clubul ala !

cirus11
cirus11  •  15 August 2024, 03:50

Cam asta e adevarul... au facut pressing foarte tare dar nu au avut cine stie ce joc ofensiv. 3-4 faze fixe facute cadou in primul sfert de ora si a picat golul. Faza fixa nici nu a fost ceva impresionant, om scapat simplu din marcaj. De penalty mai e cazul sa zic ceva?? PENIBIL!!! Doar golul 3 este foarte frumos dar este 1 la 1 vs Cretu... adica nu ceva impresionant. Daca fcsb erau capabili sa absoarba presiunea asta in prima repriza se calificau fluierand pt ca cehii tot cadeau fizic in a doua....

o_bic
o_bic  •  15 August 2024, 03:06

Meh me mehehe,ai o față de frustrat soto. Plânge răutatea-n tine

cineva90
cineva90  •  15 August 2024, 01:37

Intrebare ptr MM U In min 48 cand a luat Lixandru galben, pe televizorul meu (poate trebuie sa l schimb) s a vazut ca Lixandru a ridicat piciorul la nivelul capului cehului Trebuia sa ia Lixandru galben sa u sa I dea cehului ca nu a ridicat capul mai sus sau ca nu a sarit?

Matache101
Matache101  •  15 August 2024, 01:25

Bai meme la ce meci teai uitat ma?prima repriza ati fost pulbere a doua ati mai miscat un pic dar in general praf echipa cine a facuto fara edjuma si atacant cand aduceti ca aia nus atacanti niciodata nu va placut compagno ala era atacant dar voi sunteti profesionistii