Ați auzit de la un pucarias să-și recunoască vina, întotdeauna alții sunt de vină și se potrivesc doi pușcăriași aceași boceală?!

parpalache
parpalache  •  15 August 2024, 14:51
Postat de vasile_69 pe 15 August 2024, 12:47

Asa este ce spune MM ul, de fapt asta spune si realitatea din teren 4-3 pt Sparta cu un arbitraj superjegos, japca frate la drumul mare !!!Rusine UEFA ! Insa nu poti sa descalifici golurile lor pt ca jocul greseala asteapta la fel ca la sah ! Echipa care gresste mai mult pierde...e simplu ! Dar, intr adevar Sparta nu este o echipa de speriat, va fi scoasa clar de Malmo o sa vedeti !!!

V-ați invațat cu arbitrii„dresați”din cooperativa?Când dați de un arbitraj corect-(și ala numai in prima repriza, ca intr-a doua s-a lasat intimidat de voi și v-a permis jocul la rupere)-va simțiți„nedreptațiți”așa-i?La furat cu voi,ca acolo va pricepeți cel mai bine!

dorelus
dorelus  •  15 August 2024, 13:27

,, ne-au scos niște slabi,, Aveți idee ce s-ar fi întâmplat dacă jucau cu o echipa bună, sau foarte bună... Vorbești spre a nu tăcea Mme-ule. La reciclare de cartoane, acolo poți să-ți povestești întâmplările de-o viață, nu la TV, cum poate o televiziune să-l prezinte pe oglindă? Cât dă Gigi pe lună?

dorelus
dorelus  •  15 August 2024, 13:23

Da de ce, tanti, ați jucat de la golul lui Olaru? Nu ați știut ora de începere a partidei?

vasile_69
vasile_69  •  15 August 2024, 12:51
Postat de pixelplus pe 15 August 2024, 09:17

Domnule Stoica Aschia nu sare departe de gard. Acelasi discurs ca al sefului vostru. Cine au fost SLABI? Ei? Sa fim seriosi cu 3-0 la pauza si cu "motoarele" la ralanti in repriza a doua au fost SLABI? Daca o tineau in acelasi ritm se termina cu un scor de tenis. De echipa noastra ce sa spunem? A fost din alt film ca sa ma exprim plastic. Cu jucatori ca BALUTA foarte individualist care nu vrea sa inteleaga ca nu este un leader si ca trebuie sa fie integrat si in slujba echipei, vreti sa castige? Stefanescu daramat moral dupa fiecare meci de patronul vostru a toate stiutor. Cu Cretu care alearga dar care greseste meci de meci? Si sa nu mai mentionam si alti jucatori. Unde este slabiciune la cehi? Daca taceai filosov ramaneai. Asa ti-ai dat cu firma in cap, cum spune o vorba romaneasca. Sa fim seriosi, daca o tineti tot asa nici in Conference League nu veti reusi.

Daca o tineau asa ????? A doua repriza Sparta nu mai putea sa alerge, norocul lor a stat clar in taticul lor arbitrul danez hot ! Cu un arbitraj corect FCSB trecea sigur de Sparta, care va fi cu siguranta eliminata de Malmo, daca nu va fi arbitrata ca in meciul cu FCSB ! ORICUM FCSB MERGE MAI DEPARTE SPRE DEOSEBIRE DE MULTE ECHIPE ROMANESTI CARE SE VOR UITA LA FCSB !!!

vasile_69
vasile_69  •  15 August 2024, 12:47

ionica007
ionica007  •  15 August 2024, 12:19

...:) Pa pagalul asta continua sa uimeasca!...:) La 3-0, ''slabanogii'' de cehii au ratat din postura de singur cu portarul...:)

romeverest
romeverest  •  15 August 2024, 12:01

Uneori MM este chiar simpatic !! Pai..daca v-au scos niste slabi, inseamna ca voi ati fost jalnici !! Cand am vazut ca la pauza era 3-0 pentru cehi, mi-a venit imediat in minte acea dubla de 10-0 cu niste alti “slabi” din Danemarca !! Hai sa fim seriosi !

Unuldinceicativa43
Unuldinceicativa43  •  15 August 2024, 11:41
Postat de cirus11 pe 15 August 2024, 03:50

Cam asta e adevarul... au facut pressing foarte tare dar nu au avut cine stie ce joc ofensiv. 3-4 faze fixe facute cadou in primul sfert de ora si a picat golul. Faza fixa nici nu a fost ceva impresionant, om scapat simplu din marcaj. De penalty mai e cazul sa zic ceva?? PENIBIL!!! Doar golul 3 este foarte frumos dar este 1 la 1 vs Cretu... adica nu ceva impresionant. Daca fcsb erau capabili sa absoarba presiunea asta in prima repriza se calificau fluierand pt ca cehii tot cadeau fizic in a doua....

Tu ești din alt film, ca și MM. Nu au căzut fizic. V-au luat la preț de matineu în repriza a doua. Și chiar și așa puteau să facă 0-4 și era umilință.

Unuldinceicativa43  •  15 August 2024, 11:32
Postat de mr90 pe 15 August 2024, 10:08

Este ceva adevar in ceea ce spune: arbitru danez - dincolo antrenor danez si inca trei danezi pe linia de fund ... Nici vorba de cei 5% dati gazdelor ... In rest, ne-au luat tare si ne-au ciuruit inainte sa ne trezim. Simplu.

Prostea, nu există nici un 5 procente dat gazdelor în Europa. Asta e invenție mioritică. Doar voi primiți 25-50% ajutor de la arbitrii când jucați în Supermămăliga.