SPORTURI  »  HANDBAL  »  OLTCHIM - DINAMO VOLGOGRAD 31-26

Vizitiu: "A fost foarte greu, am luptat de la maseur pînă la femeia de serviciu" :)

Patricia Vizitiu a liniştit finalul de joc, marcînd atunci cînd Oltchim era în inferioritate numerică

Articol de GSP - Publicat duminica, 09 octombrie 2011 00:00 / Actualizat duminica, 09 octombrie 2011 19:53

Interul dreapta al Oltchimului, Patricia Vizitiu, era foarte bucuroasă la finalul partidei cu Dinamo Volgograd, cîştigate de vîlcene cu 31-26.

"A fost foarte greu, au fost şi emoţii, a fost primul meci acasă. Am luptat de la maseur pînă la femeia de serviciu. Sperăm să vină suporterii în număr şi mai mare la următoarele meciuri, este păcat de această sală.

Au fost şi emoţii, a fost normal să începem mai greu, un meci are 60 de minute, punctele rămîn la noi. Va fi un meci foarte greu contra lui Itxako, sînt o echipă foarte incomodă, sperăm să ieşim victorioase, să le anihilăm şi să obţinem o nouă victorie. Vor lupta pentru locul 1 şi ele", a spus Patricia Vizitiu la DigiSport 1.

VEZI AICI DESFĂŞURAREA LIVETEXT A PARTIDEI!

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
FCSB a recunoscut interesul pentru Lukas Zima! Anunțul făcut de Becali: „Ne trebuie un portar, lui Vlad nu-i mai arde!”
Lyon - Marseille, cel mai nebun meci al sezonului » OM a jucat în 10 din minutul 5: incredibil cum s-a terminat derby-ul

Gigi Becali a dezvăluit meciul la care va reveni pe stadion » Câți bani a strâns pe biletele din Europa League până acum

Bănel Nicoliță a dezvăluit ce salariu are în Liga 4 din România. Primă uriașă primită la semnătură